Як намалювати пінгвіна.

Пінгвін - це єдина на нашій планеті птах, не вміє літати по повітрю. Зате в спритного переміщенні під водою у цих, що ходять вертикально птахів, немає конкурентів. З боку вони дуже схожі на маленьких незграбних чоловічків. Пінгвіни освоїли найсуворіший континент - Антарктиду. Немислимі умови антарктичної зими не заважають пінгвінам вирощувати своє потомство. На питання малюка «Хто такі пінгвіни?», Батькам краще показати йому цих птахів на папері і розповісти про них найголовніше. Намалювати пінгвіна досить-таки просто.
Інструкція
1
Спочатку на аркуші паперу потрібно зобразити невелику окружність з приєднаною до неї довгою дугою.
2
Далі необхідно намалювати ще 2 окружності нижче першої. Має вийти якась подоба нахиленого в бік сніговика.
3
До нижньої окружності слід приєднати трикутний хвостик. А також, зараз, за допомогою плавної лінії необхідно з'єднати один з одним верхню і середню окружності.
4
Тепер пінгвінові потрібно намалювати крило, яке виступає на передній план малюнка.
5
Внизу нижньої великому колу слід зобразити прямокутні лапки пінгвіна.
6
На голові птиці саме час намалювати дзьоб і овальний очей.
7
Далі слід додати пінгвінові друге крило.
8
Тепер потрібно показати за допомогою невеликої дуги черевце птиці. На лапках - намалювати перетинки.
9
Зараз слід оформити очей пінгвіна: домалювати зморщечки під ним, зіниця і бровку.
10
Тепер за допомогою зігнутої округлої лінії потрібно показати грудку антарктичного жителя.
11
Все зайві олівцеві лінії на даному етапі слід акуратно видалити за допомогою ластику.
12
Пінгвіна залишається тільки розфарбувати кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами. В житті ця птиця має чорне забарвлення, але на малюнку пінгвіна можна зробити сірим, синім або блакитним. Головне, залишити білосніжними грудку і черевце. Лапки можна розфарбувати помаранчевим кольором, а дзьоб - червоним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hMjRO0COovc
Зверніть увагу
Вчимося малювати пінгвіна. Насамперед намалюйте овал. Зайві лінії акуратно зітріть ластиком. Додайте жовтий колір. Не забудьте намалювати пінгвінові очі! Виберіть для очей той колір, який Вам подобається. Пінгвін готовий! Комусь це було зовсім легко, а у кого-то не дуже добре вийшло з першого разу.
Корисна порада
Сподіваюся ми вам в це допоможемо. От сьогодні ми приготували ще один простий рисунок, який можна намалювати разом з дітьми. А саме забавний пінгвіненя. Щоб намалювати пінгвіна візьміть аркуш паперу, а також чорний і помаранчевий олівець. Продовжимо малювати. Намалюйте пінгвінові крила. А тепер закінчимо тулуб. Намалюємо нашу пингвинчика оченята і дзьоб.