Як правильно встановити спідометр.

Спідометр - зовсім невелика за розміром, але дуже важлива і значуща деталь будь-якого автомобіля. Вона допомагає водієві стежити за зміною швидкості транспортного засобу, контролювати його рух. Несправний спідометр може спровокувати серйозні нештатні ситуації під час водіння і навіть стати причиною аварії.

Різновиди спідометровСуществует безліч найрізноманітніших різновидів спідометрів, кожна з яких призначена для певного виду транспорту. Але на сьогоднішній день абсолютна більшість легкових автомобілів обладнується електронними спідометрами. Це спеціальний датчик, який сприймає імпульси електричного струму за кожен оборот шпинделя. Потім ці імпульси аналізуються електронною схемою і виводяться на індикатор на приладовій панелі у вигляді показника скорості.Справедлівості заради варто відзначити, що деякі старі автомобілі обладнані і так званими механічними спідометрами. Від електронного вони відрізняється тим, що мають в своїй конструкції спеціальний диск, який при обертанні створює магнітне поле.

Встановити спідометр самостійно: електронна модель

Щоб встановити спідометр правильно, необхідно взяти до уваги його тип. Установка електронного спідометра дещо складніше і за тривалістю займає 10-15 хвилин. В першу чергу вам необхідно змастити його кільце ущільнювача яким-небудь маслом. Для цих цілей відмінно підійде і чисте рухове масло. Після цього встановіть кільце в канавку на корпусі шестерні спідометра. Потім потрібно встановити шестерню в сідло. Спробуйте трохи повращать шестерню, щоб переконатися, що її зубці зачепилися з ведучою шестірнею, яка знаходиться всередині трансмісії. Наступним кроком вставте в канавку в кожусі трансмісії спеціальне блокувальний кільце. Після цього вам залишиться тільки лише проштовхнути приводний тросик в гніздо верхній частині шестерні. На завершення установки загвинтите гайку з накаткою.

Встановити спідометр правильно: механічна модель

Конструкція механічного спідометра дещо простіше, ніж електронної моделі. Щоб встановити спідометр самостійно, вам буде необхідно знайти датчик швидкості автомобіля. Він розташований на кожусі диференціала, в задній частині картера трансмісії. Після цього приєднайте до нього джгути проводів. Потім вставте спідометр в кожух трансмісії і вкрутити кріпильний гвинт. Установка механічного спідометра завершена!