Як намалювати сонце. Як намалювати веселе сонце.

Яскраве весняне сонечко піднімає настрій не тільки бешкетним хлопчакам і веселим дівчатам-реготухою, а й дорослим серйозним дядькам і тіткам. Так хочеться часом зобразити таке грайливе сонце на папері. Так в чому проблема? Адже намалювати сонце зовсім нескладно. Потрібно лише подумки уявити його образ і перенести його за допомогою кольорових олівців, фломастерів або фарб на чистий аркуш паперу. Різні люди бачать сонце по-різному, тому кожна людина і малює його по-своєму.
Інструкція
1
Найлегший спосіб намалювати сонце - це зобразити на папері круг жовтого кольору та відходять від нього врізнобіч прямими лініями (промінчиками).
2
Сонце можна намалювати і наступним способом. Спершу намалювати на папері жовтий круг. Потім навколо нього зобразити за допомогою округлих ліній трикутні промінчики різної форми і різних розмірів.
3
Деякі люди малюють сонце у вигляді жовтого кола, з стирчать з нього промінчиками-трапеціями.
4
Дуже забавно і мило виглядає сонечко, промінчики якого мають каплеподібну форму. Замість пари променів, зліва і справа, сонечку можна намалювати ручки, а на самому жовтому колі - веселу пику.
5
Намалювати сонце у вигляді зірки з довгими гострими променями, що стирчать в різні боки - вельми цікаве рішення.
6
Сонечко можна намалювати і з рівними однаковими промінчиками, що мають форму трикутників із закругленими сторонами.
7
Досить незвично виглядає сонце, промінчики якого заплетене в тонкі акуратні косички з яскравими бантиками на кінцях.
8
Сонце з численними промінцями різних розмірів, схожих на пелюстки квітів дуже сильно нагадує соняшник. До речі, слово «соняшник» так і перекладається - «сонячна квітка», «квітка сонця».
9
Сонце з променями у вигляді вигнутих стрілок виглядає досить-таки своєрідно.
10
Сонце з довгими трикутними промінчиками, округленими біля основи, зі смішною пикою в ластовинні та ручками - оригінальна задумка справжнього фантазера.