Як відкрити замерзлий замок.

В наш час, коли замки на дверях автомобіля відкриваються з пульта сигналізації або ключа, мало кого хвилюють замерзлі замки. Але що робити, якщо потрібно відкрити ключем кришку бензобака або капот, які на деяких автомобілях відкриваються тільки ключем, а після чергової зимової мийки або відлиги все геть замерзло?
Інструкція
1
Для таких випадків краще всього тримати в машині спеціальну рідину для розморожування замків. Такий засіб досить бризнути на замок , щоб вже через хвилину-другу скористатися ключем. А якщо засіб є, але воно всередині машини, в яку треба якось потрапити?
2
Зрозуміло, всі розуміють, що замок треба відігріти, щоб його розморозити, але важливо це зробити так, щоб не пошкодити емаль автомобіля або пластикові деталі. Якщо є можливість протягнути подовжувач і скористатися звичайним фенів для сушки волосся - це буде ідеальним виходом. Фен швидко відігріє замок , і дозволить відкрити двері, бензобак або капот.
3
Якщо ні електрики, спробуйте нагріти ключ запальничкою і вставити гарячий ключ в замок . З першого разу може нічого не вийти, але повторіть спробу кілька разів, і цей засіб може спрацювати. Головне в цьому випадку - не перестаратися, нагріваючи ключ, інакше можна спалити або розплавити його пластикову частину.
4
Якщо нічого не допомагає, залишається перевірений засіб - гаряча вода. Роздобути пару стаканів гарячої води не складно, а на худий кінець можна скористатися і чаєм з намету за рогом. Звичайно, поливаючи гарячою рідиною замерзлий замок , ви неминуче потрапите на кузов автомобіля, а для емалі це не дуже корисно, тому намагайтеся не лити воду літрами.
Корисна порада
Відкривши замок, обов'язково продміть його повітрям, заїхавши в найближчу шиномонтажную майстерню, автомийку, автосервіс, або скориставшись звичайним насосом для шин. Після сушки повітрям обов'язково обробіть личинку замка засобом від утворення льоду.
Двері машини відмовляються відкриватися в холодну пору з різних причин. Це може бути дощ, а потім вдарив сильний мороз, а також просто низька температура. Що робити в подібних ситуаціях?
Інструкція
1
Акуратно постукайте по двері в тому місці, де знаходиться ущільнювач. Зробіть це кулаком, на якому повинна бути надіта рукавичка, рукавиця або просто намотана тканину. Після цього злегка розгойдайте двері вперед-назад і спробуйте відкрити її.
2
Спробуйте відкрити кришку багажника і якщо вам це вдасться, то кілька разів хлопніть їй - це створить тиск всередині салону і дозволить відірвати двері від отвору. Прогрійте дверні ущільнювачі за допомогою вихлопних газів від сусіднього автомобіля. Для цього візьміть звичайний гумовий шланг, у якого є насадка-перехідник, щоб надіти його на вихлопну трубу. Також акуратно підчепити двері дерев'яним предметом і відірвіть наліт у вигляді льоду і снігу.
3
Придбайте спеціальний засіб, який допоможе вам розморозити автомобіль. Нанесіть його по всьому периметру двері, після чого різко дерните за ручку і розкрийте двері. Пам'ятайте, що даний засіб краще мати в двох примірниках: один носите з собою, а другий зберігайте в автомобілі.
4
Пам'ятайте, що обливати гарячою водою двері не варто - це призведе до того, що потріскається фарба і намерзнет ще один шар льоду. Після того, як двері відчинилися, заведіть машину і дайте їй прогрітися, щоб інші двері могли відійти від замерзання. Попередньо змастіть їх засобом для розморожування не тільки зовні, але і зсередини. Таким способом ви зведете до мінімуму шкоду, яку буде завдано дверям і ущільнювачам.
5
Після цього видаліть всю вологу зі стиків дверей зверху і знизу, для цього підійде будь-яка тканина або навіть туалетний папір. Це допоможе уникнути подальшого утворення льоду і повторення неприємної ситуації. Слідкуйте за тим, щоб після всіх дій двері повністю закрилися, бо на морозі замки спрацьовують погано, і ви можете всю дорого проїхати з прочиненими дверима.