Як синхронізувати айфон.

Власники iPhone можуть скористатися перевагою синхронізації свого мобільного пристрою з медіа і програмами, які зберігаються на комп'ютері. Всякий раз при підключенні iPhone до комп'ютера синхронізація може виконуватися як повністю, так і частково.
Інструкція
1
Щоб синхронізувати, завантажте програму iTunes з офіційного сайту компанії-виробника за адресою www.apple.com в розділі iTunes, і встановіть її собі на комп'ютер. Запустивши програму і підключивши iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, в меню зліва ви побачите, як пристрій додано до списку.
2
Щоб почати синхронізацію, треба завантажити в iTunes музику, фільми, програми, підкасти і т.п. Все це можна зробити, відкривши в меню зліва відповідний розділ і перетягнувши вікно програми файли. Для завантаження додатків, в розділі iTunes U вам буде запропоновано створити свій обліковий запис і завантажити вподобані програми з магазину iTunes.
3
Після того, як ви завантажили все необхідне на комп'ютер, можна синхронізувати ваш iPhone. Для цього перейдіть в головне меню програми, клацнувши на значку пристрою в меню зліва і в закладках у верхній частині основного вікна встановіть прапорці для розділів, які повинні бути синхронізовані.
4
Щоб почати процес синхронізації, який може зайняти тривалий час (залежно від розмірів медіафайлів і додатків), натисніть кнопку «Застосувати» (Apply) або «Синхронізувати» (Sync).