Як встановлювати ялинку.

«Кажуть, під Новий Рік що не забажається, то завжди відбудеться, то завжди збувається», - всі знають цю дитячу пісеньку. І обов'язковим атрибутом цього веселого свята є ялинка. Але ось невдача - ялинку взяли, а підставку немає. Зробити самим - звичайно можливо, але немає ні матеріалу, ні інструментів, а бігти в магазин - так вже все закрито. Що робити в такій ситуації? Імпровізувати! Винаходитимемо альтернативні методи установки ялинки!
Інструкція
1
Для початку варто турбуватися тим, щоб всі голки не обсипалися в перебігу двох днів. Логічно припустити, що для цього буде потрібно вода. Тому потрібно знайти трилітрову скляну банку. Брати банку менших розмірів не варто, так як стовбур дерева може туди не поміститися, або ж банку просто трісне від того, що ялинка трохи похилилась в бік. Якщо стовбур вперто не бажає влазити в банку, то можна кухонним ножем (через брак сокири) обрубати всі сучки, що розташовуються внизу, і підробити саму основу до розміру, достатнього для приміщення в банку.Више згадану банку з водою встановлюємо в відерце. Бажано пластмасове, об'ємом приблизно вісім - десять літрів. Це додасть ялинці додаткову стійкість.
2
Якщо поставлена ялинка буде хитатися (а вона, швидше за все, буде хитатися), необхідно прикріпити її до знаходяться поблизу впевнено стоять предметом. Говорячи простіше, можна прив'язати її за ствол, скажімо, до труби. Або поставити на підлогу щось важке, і прив'язати ялинку до них. Тільки потрібно подбати про те, щоб «прив'язка» була не вона.
3
Наряджати ялинку можна тоді і тільки тоді, коли будете переконані, що ялинка стійко тримається на своєму законному місці. Інакше «удавана» стійкість може бути порушена випадковим легким рухом, і все ялинкові прикраси залишаться лише на фотографіях і у вашій пам'яті.
Зверніть увагу
Солодка ялиночка. Букет із цукерок у формі ялиночки. Прикольна була ідея робити солодкі букети, а то, що ось так і ялиночку зробили - саме те напередодні Нового року! Співробітники китайської компанії Yilong Media company сконструювали металеву основу, а потім закріпили на ній піраміду з ялинок.
Корисна порада
Є безліч способів зробити невелику ялинку своїми руками. Робимо ялинку. Існують заготовки, які просто треба роздрукувати і вирізати, і далі по інструкції. Або можна на кольоровому картоні намалювати кілька однакових силуетів однієї ялинки і вирізати їх, але про це трохи пізніше