Як зробити скульптуру.

Створення скульптури - заняття, коли ви працюєте руками, що дуже заспокоює. При цьому ви створюєте твір мистецтва. Для початку робіть скульптури з легко доступних матеріалів, удосконалюйтеся в цій майстерності, і, хто знає, може бути вже через кілька років у вас буде власна виставка.

Інструкція
1

Схематично накидайте вид майбутньої скульптури.

2

Визначтеся з розміром творіння. Почніть з менш масштабного проекту, щоб мати повний контроль над створенням скульптури.

3

Вирішіть, які матеріали ви хочете використовувати для того, щоб зробити скульптуру. Це може бути все що завгодно, включаючи сміття, яке ви зможете знайти навколо себе, хоча подібний матеріал вимагає великого досвіду. Для початківців відмінно підійдуть глина, дерево, тканину і т.п

4

Виберіть матеріали для скульптури і зчіпний речовина (воно може змінюватись в залежності від типу матеріалів). Якщо ви працюєте з різним типом вихідних складових частин, то для цього відмінно підійде клей. Але не обмежуйте свою фантазію - в хід може піти все: від скотча до цвяхів.

5

Визначтеся з підставкою для вашої скульптури. П'єдестал - необов'язкова частина скульптури. Але істотно полегшує роботу творця і виглядає естетично.

6

Побудуйте свою скульптуру. Нехай це займе багато часу, але ви повинні бути впевнені, що кожна її частина ідеальна і подобається вам. Тільки після цього ви зможете поєднувати всі частини воєдино, згідно з вашим планом.

7

Декоруйте скульптуру. Використовуйте фарби, кольоровий папір та інші матеріали, щоб створити особливу текстуру і додати колір вашого твору.