Як встановити opera в телефон.

Opera mini для мобільних телефонів є гарною альтернативою вбудованому браузеру, а з появою спеціальних пропозицій від провідних операторів, може бути ще й засобом значної економії інтернет-трафіку.
Інструкція
1
Встановити Opera можна як за допомогою комп'ютера, так і безпосередньо з телефону. Якщо вам відомий спосіб підключення вашої моделі телефону до комп'ютера, можете завантажити Opera на свій комп'ютер, а потім перенести додаток в мобільник.
2
Для завантаження за допомогою комп'ютера зайдіть на офіційний сайт Opera за адресою www.opera.com і відкрийте розділ «Браузери» - «Opera для телефонів ». Клацніть посилання «Завантажити», а потім «Завантаження через ПК». Вам буде запропоновано вибрати модель свого мобільного телефону і завантажити інсталяційний файл. Скачайте файл на комп'ютер, а потім встановіть його в телефоні.
3
Якщо ви не впевнені, що у вас вийде установка через комп'ютер, вам потрібно набрати в стандартному браузері вашого телефону адресу www.opera.com. Сервер автоматично визначить не тільки, що ви зайшли на сайт з телефону, але і відразу ж запропонує завантажити Opera, призначену саме для вашої моделі телефону. Вам залишиться тільки погодитися на пропозицію завантаження і установки Opera mini в ваш телефон.