Як зняти пароль з карти пам'яті.

Можливість поставити пароль на карту пам'яті вельми приваблива. Ви можете захистити збережені на ній дані від стороннього втручання, і скористатися ним тоді, коли хочете. А от як зняти цей самий пароль ?
Інструкція
1
Якщо пароль ви пам'ятаєте або маєте хорошу звичку записувати паролі в спеціальний блокнот - все просто. В меню картки ви обов'язково знайдете команду «зняти пароль », «змінити пароль » або щось дуже схоже. І за допомогою самого пароля від нього ж і позбутися.
2
В тому випадку, якщо пароль забутий або загублений, виробники рекомендують два шляхи. Перший, викинути заблоковану карту пам'яті і придбати нову. Мотивація проста: за вартістю ви нічого не виграєте, а проблем менше. Але тоді, разом з картою загубляться і дані, так бережно на неї записувані.
3
Другий шлях лежить в сервісний центр, де за певну суму вашу карту розблокують і повернуть. Спосіб, як було згадано раніше, дорогий. Виробників можна зрозуміти, їх більше турбує власна прибуток, ніж фотографії вашого улюбленого кошеня.
4
Що рекомендують побратими по нещастю у всесвітній мережі? Вони рекомендують для початку спробувати скористатися картридером, особливо талановиті призводять навіть приклад мікросхеми, яку можна спаяти самостійно. Менш просунуті і більш ледачі радять скачати одну з програмок з розблокування карт пам'яті, нагадуючи при цьому, що кожній карті своя програма.
5
Резюмуючи все вищесказане, зазначимо, що якщо ви не хакер-любитель або програміст-професіонал, краще все-таки звернутися в сервісний центр. Там вам обов'язково допоможуть.