Як написати анкету. питання для соцопитування споживача.

Крім резюме, від здобувача нерідко потрібно заповнити анкету . Її шаблон вам буде запропонований на співбесіді або в перший день виходу на роботу. Пам'ятайте, що анкети зберігаються в особовій справі як мінімум 3 роки, тому постарайтеся заповнити її чітко, акуратно, грамотно.
Вам знадобиться
  • вміння чітко відповідати на поставлені запитання
Інструкція
1
В деяких ситуаціях, наприклад, при влаштуванні на нову роботу, просять заповнити анкету . Грамотне заповнення анкети додасть вам очок в очах роботодавця, тому важливо заздалегідь підготуватися до того, як заповнювати її. Перше правило - анкета має бути заповнена акуратно. Ляпки, закреслення, виправлення - всього цього треба постаратися уникнути. Якщо не впевнені в красі свого почерку, пишіть друкованими літерами. Якщо роботодавцю доведеться годину розбирати ваші каракулі, це буде не на вашу користь.
2
Перед співбесідою перегляньте в інтернеті кілька шаблонів різних анкет. Як правило, більшість питань у всіх анкетах однакові. Не забудьте взяти з собою на співбесіду всі документи, тому що нерідкі випадки, коли в анкеті присутні графи, в які потрібно внести дані паспорта, ІПН, номер пенсійного свідоцтва. Вносьте в анкету лише правдиву інформацію, адже перевірити достовірність вашої інформації кадровому працівникові не важко.
3
Найчастіше в анкеті присутні такі графи, як «додаткова інформація» або «вміння та навички» або «які відомості ви хочете повідомити про себе». Як би не називалася ця графа, сенс її зводиться до одного: отримати від здобувача відповіді не на конкретно поставлене запитання, а спонукати його розповісти про себе своїми словами. Заздалегідь продумайте, що б ви могли повідомити про себе. Це може бути як інформація про ваші захоплення («віддаю перевагу активному відпочинку», «займаюся йогою», «люблю читати»), так і про ваші професійні навички і уміннях («володію іспанською зі словником і китайським - вільно», «водійські права категорії Е »,« кандидат економічних наук, 10 опублікованих наукових статей »). Якщо інформація буде мати безпосереднє відношення до вашої подальшої роботи - чудово. Якщо ні - нічого страшного. Мета питання - дізнатися про вас якнайбільше, а не побачити в цьому полі розмашистий прочерк.
Корисна порада
Не забудьте вказати дату заповнення анкети, поставити свій підпис з розшифровкою