Як намалювати танк. Як зробити паперовий танк власними руками.

Хлопчаки дуже люблять малювати різну техніку: автомобілі, вантажівки, трактори, літаки, пароплави, танки . Девчонки ж зазвичай зображують на своїх малюнках кумедних звіряток, принцес, казкових чарівниць. Але трапляються ситуації, коли навіть маленької леді потрібно намалювати щось хлоп'яче, наприклад, вітальну листівку на 23 лютого коханим тата й дідуся. Зобразити зірки, вічний вогонь і гвоздики (улюблені символи Дня Захисника Вітчизни) зможе більшість дівчат. А ось намалювати танк під силу не кожній дитині.
Інструкція
1
Спершу на аркуші паперу потрібно намалювати довгу трапецію із закругленими кутами. Широка частина її повинна бути зверху.
2
Потім на верху вийшла фігури необхідно намалювати ще одну довгу трапецію, меншу за розміром.
3
На ній слід зобразити третю фігуру, знову трапецію, тільки вже маленьку.
4
Далі потрібно показати невеликі відстані між усіма трьома частинами майбутнього танка.
5
Тепер нижню, найдовшу, фігуру необхідно заповнити кількома окружностями. Дві крайні з них повинні вийти трохи менше за інших.
6
З правого боку трапеції, що розташовується посередині, необхідно намалювати невеликий прямокутник. Також нижню сторону цієї ж трапеції, що входить до складу танка, слід продовжити, а кінці її загнути вниз.
7
Далі на верхній частині військової машини необхідно показати довгу гармату танка, розташовану на полукруглом підставі.
8
Тепер прийшов час промальовувати гусеницю танка. До її складу входять круглі колеса і ланцюг, що об'єднує їх в одну фігуру.
9
Деталі, що є нижньою стороною середній частині корпусу танка, слід надати товщину.
10
Верхню і середню трапеції потрібно з'єднати двома прямими короткими лініями.
11
На що розташовується посередині трапеції (корпусі танка) потрібно намалювати пару маленьких прямокутних деталей (кришок). Вони закривають доступ до складних механізмам танка. Спереду військової машини слід додати маленький округлий ліхтарик, а на ящику, що знаходиться в правій частині танка, потрібно намалювати ремені. Малюнок готовий.
12
Розмалювати військову машину можна сірим або зеленим кольором. Танку не завадять і елементи військової символіки, наприклад червоні зірки на його корпусі.
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати танк. Крок 1. Малювати танк почнемо з гусениці. Намалюйте квадрат, а з боків трикутники із закругленими сторонами. Крок 2. Тепер згладимо наші кути. Крок 3. Усередині намалюйте аналогічні лінії. Вони повинні бути паралельні. Крок 4. Малюємо колеса. Намалюйте два кола, зліва і справа, і маленькі кола всередині них.
Корисна порада
Як намалювати танк олівцем. КРОК 1. Отже починаємо з окреслення форми танка, для цього можете скористатися допомогою лінійки. Намалюємо люк, який допомагає солдатам виходити з танка. (В минулому уроці ми малювали вже солдата, вертоліт і АК-47, для любителів малювати військову техніку рекомендую!) КРОК 3. Далі робимо креслення снаряда, яким стріляє танк.