Як завантажити аватар.

Почнемо з того, що розберемося, що таке аватар . Аватар - це якась картинка, яка використовується для персоніфікації користувача мережевих ресурсів: чатів, блогів, форумів і т.д. Зазвичай він характеризує персонаж, що живе в мережі.
Інструкція
1
Сьогодні множин сайтів пропонує величезний вибір аватар ов на колір і смак. Тому просто набравши в пошуковому рядку «вибрати аватар », ви знайдете велику кількість картинок, різних за тематикою, формою, кольором, розміром.
2
Вибирайте і зберігайте вподобаний на свій комп'ютер. Для цього клацаєте на картинці правою кнопкою миші, потім вибираємо у вікні команду «Зберегти малюнок як ...», зберігаємо.
3
аватарки може стати і будь-яка фотографія, зроблена вами або знайдена на просторах Інтернету. Можливо, вам доведеться змінити її розміри. Скористаємося для цього простий програмкою для перегляду фотографій - Microsoft Picture Maneger.
4
За допомогою вкладки «Змінити малюнок» ви зможете обрізати картинку, змінити її розмір, яскравість і т.д.
5
Отже, аватар обраний, оброблений, якщо потрібно, тепер спробуємо його завантажити. На форумі, в чаті знайдіть кнопку «Ваш профіль» або щось схоже, тепер знайдіть настройки аватар а.
6
Вам запропонують вибрати аватар з готових або завантажити свій з комп'ютера. Вибрати із запропонованих простіше, але немає ніякої гарантії, що такого ж аватар а не буде ще у кого-небудь з відвідувачів ресурсу.
7
Для того, щоб завантажити аватар , підготовлений заздалегідь, знайдіть рядок «Завантажте зі свого комп'ютера», натисніть кнопку «Обзор», знайдіть малюнок. Тепер тисніть «завантажити» і чекайте. Дуже скоро система повідомить вам, що аватар успішно змінений.
8
Натисніть «Зберегти» - тепер ваше втілення (саме так перекладається на російську слово аватар ) завжди буде супроводжувати вас.