Як налаштувати віддалений робочий стіл.

Windows пропонує користувачам вельми зручну функцію віддаленого робочого столу . Вона дозволяє віддаленого комп'ютера отримати доступ до робочого столу або, навпаки, вам отримати доступ до робочого столу віддаленого комп'ютера. Це корисно, в першу чергу, для роботи. Скажімо, робочий день закінчився, і ви відчуваєте закономірне бажання відправитися додому, але справи не завершені. Можна залишити запущеними програми на робочому комп'ютері і налаштувати доступ до робочого столу з дому, вже після вечері, зручно потроївшись на дивані.
Інструкція
1
Для підключення до віддаленого робочого столу, вам необхідно виконати наступні дії: увійти в систему з правами Адміністратора;
2
натисніть Мій комп'ютер правою кнопкою мишки, натисніть Властивості;
3
в Свойствах виберіть вкладку Віддалене користування;
4
поставте галочку «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера»;
5
Для того щоб дозволити іншим користувачам доступ до робочого столу, необхідно виконати наступні дії: увійти в систему з правами Адміністратора;
6
натисніть Мій комп'ютер правою кнопкою мишки, натисніть Властивості;
7
в Свойствах виберіть вкладку Віддалене користування;
8
натисніть Вибрати віддалених користувачів, натисніть Додати;
9
додайте ім'я користувача. Можна натиснути Додатково/Пошук і здійснити пошук всіх користувачів системи.
10
У списку користувачів вашої групи виберіть потрібного користувача.
11
Для підключення до віддаленого робочого столу натисніть Пуск/Програми/Стандартні/Зв'язок/Підключення, в рядку Комп'ютер введіть ім'я або ip комп'ютера.
12
Ви можете проводити всі маніпуляції з віддаленим робочим столом, як зі своїм: налаштувати параметри робочого столу і зберегти їх; налаштувати звук з віддаленого комп'ютера, програми, ресурси і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8w9TsUqjwZk