Як перевірити двигун.

Щоранку автовласники приходять на стоянки і в гаражі, заводять своїх залізних коней і відправляються в дорогу. Але іноді автомобіль може не завестися і не поїхати.

З'являється безліч версій, всіляких причин, але потрібно встановити ту, яка і привела до відмови. Яким інструментом або приладом перевірити двигун самостійно знають не багато власників. В сучасних автомобілях на приладовій панелі обов'язково висвітиться напис про причину відмови або ж спеціальний символ, який вказує на поломку. В старіших моделях, які не мають бортових комп'ютерів, в ролі тестирующих приладів виступають власні очі і вуха власника. Потрібно уважно прислухатися до звуків, які видає або не видає автомобіль, коли його намагаються завесті.Зачастую причина відмови полягає не в механічних поломках двигуна, а в інших, більш простих причинах, які буквально «лежать на поверхні». Наприклад, при повороті ключа в замку запалювання спочатку повинні «ожити» прилади та контрольні лампи. Якщо нічого не відбувається, найімовірніше, порушена електрична ланцюг від акумуляторної батареї. Буває, що незатянутой клемма може зіскочити з батареї. Іноді ввечері забудькуваті власники залишають автомобіль з увімкненими фарами, і до ранку акумулятор просто розряджається. Якщо прилади та лампи функціонують, але стартер не обертає двигун, проблема, швидше, в ньому самому або в його електричної частини. Буває, що втягує реле виходить з ладу під впливом вологи та бруду. При повороті ключа в замку запалювання повинен бути чути виразний клацання втягує реле. Якщо стартер обертає колінчастий вал мотора, але він не заводиться, то спочатку потрібно згадати, що двигуну для роботи потрібно паливо, яке запалює система запалювання. Тому слід упевнитися, що в автомобілі є бензин, просто подивившись для цього на датчик рівня палива на приладовій панелі. Якщо бензин є, тоді саме час перевірити систему запалювання. Здавалося б, у такій ситуації потрібні фахівці СТО, які мають вимірювальну апаратуру, так як перевірити двигун самостійно здається малоймовірним. Але й тут можна перші дії здійснити прямо на місці. Для цього потрібно відкрити капот і згадати схему роботи системи запалювання: електричний струм від генератора подається по дроту високої напруги на котушку запалювання, а звідти в трамблер (розподільник запалювання), який в певній послідовності подає напругу на свічки. Досить витягнути дріт з трамблера і піднести до металевої частини автомобіля, одночасно повернувши ключ запалювання, щоб побачити іскру. Якщо вона є, значить котушка справна.

Причини перевірити права можуть бути різні. Приміром, ви наймаєте водія на своє підприємство і хочете перевірити, чи не підроблене чи є у нього водійське посвідчення. У будь-якому випадку, якщо у вас виникла необхідність перевірити водійське посвідчення, дізнатися ім'я власника, місце і дату народження, дату видачі або перевірити справжність прав, то слід скористатися сервісом бази ГИБДД.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню http://www.baza-gibdd.ru/на сайт бази ГІБДД.В лівому верхньому куті буде розташована форма. В форму необхідно ввести правильно серію і номер посвідчення водія. Нижче ввести свою електронну адрес.Можно також вказати у відповідному полі додаткові відомості. Потім натисніть кнопу «запит».
2
Ваш запит буде оброблятися від двох до десяти годин. Це залежить від завантаженості даного сервісу. Потім на вказану вами адресу електронної пошти прийде лист. У листі будуть вказані такі дані: прізвище, ім'я та по батькові власника посвідчення. Дата і місце його народження. Дата видачі водійського посвідчення. Особливі відмітки.
3
Також в цьому листі будуть вказані реквізити, на які вам слід відправити 200 рублів. Даний сервіс не безкоштовний. Сплатити вказану послугу ви можете у зручний для себе час. Так як цей сервіс розрахований на вашу чесність і працює на повній довірі до вас і того, що ви оплатите надані послуги.