Як зробити соціальну мережу.

Соціальна мережа - вкрай вигідний інструмент не тільки для спілкування, а й для бізнесу. Її можна використовувати для цільової рекламної кампанії або для вибудовування відносин з існуючими та потенційними клієнтами. Якщо ви вирішите зробити соціальну мережа , не забувайте про дві речі: по-перше, немає нічого неможливого і, по-друге, будьте наполегливі. Природний процес створення успішної соціальної мережі досить протяжен за часом.
Вам знадобиться
  • Время
  • Терпение
  • Обязательства
  • Интернет
Інструкція
1
Щоб зробити свою соціальну мережа , спробуйте почати з того, що визначитеся з її тематикою. Ви можете вибрати свою власну, головне подбайте про те, щоб вона була затребувана у потенційних користувачів і викликала інтерес у максимальної кількості людей.
2
Зареєструйтеся в існуючих соціальних мережах, таких як Facebook, Myspace і т.п. Через ці акаунти ви зможете залучати аудиторію в своє власне кіберпростір.
3
Стати активним блогером і учасником численних обговорень і форумів. Активно вступайте в дискусії, спілкуйтеся з людьми і розповідайте про нової соціальної мережі. Це створить більше посилань на ваш ресурс і допоможе пошуковим машинам індексувати його, зрештою збільшивши його відвідуваність.
4
Використовуйте Микроблоггінг для того, щоб розповідати потенційної аудиторії про вашу нової соціальної мережі. Не забувайте користуватися цим інструментом регулярно.
5
Найважливіше для будь-якого інтернет-ресурсу, включаючи соціальну мережа - регулярні оновлення. Це постійно підтримуватиме інтерес існуючих користувачів і за допомогою «сарафанного радіо» залучати нових. Якщо ідея вашої соціальної мережі дійсно затребувана, повільно, але вірно ви наберете свою аудиторію.