Як забити цвях.

Занадто тендітна або тверда поверхня може стати справжньою проблемою, якщо потрібно забити цвях . А якщо цвях додачу ще й зроблений з м'якого металу або у нього невеликі розміри, то краще дізнатися, як впоратися з цим завданням.
Інструкція
1
Якщо перед вами бетонна або цегляна стіна, а вам потрібно у що б то не стало забити в неї цвях , краще не намагатися зробити це одним тільки молотком. Найкраще, візьміть перфоратор або ударну дриль зі свердлом по бетону і просвердлите отвір, який би на пару міліметрів перевищувало діаметр цвяха. Зробіть ножем дерев'яну «пробку», відповідну розмірам отвори, і вбийте в стіну спочатку пробку, а вже в неї цвях .
2
Якщо цвях потрібно вбити в досить тендітну деревину, яка напевно трісне від цвяха, то слід скористатися дрилем і свердлом. Підберіть свердло на міліметр менше, ніж діаметр цвяха і просвердлите отвір. Після цього можна не побоюючись забивати цвях , який не зашкодить деревину, але при цьому буде добре в ній триматися.
3
Якщо цвях має невеликі розміри і утримати його руками ніяк не вдається - не варто бити себе по пальцях, візьміть плоскогубці і, утримуючи ними цвях , забийте його, прибравши в кінці плоскогубці. Те ж саме можна порекомендувати, якщо цвях занадто довгий і гнеться під ударом молотка.
4
Не використовуйте для вбивання дрібних цвяхів занадто важкий і великий молоток - такий інструмент буде неминуче гнути цвяхи, змушуючи вас нервувати. Краще взяти легкий молоток невеликого розміру, який дозволить наносити короткі й точні удари. Для великих цвяхів, навпаки - використовуйте важкий молоток чи маленьку кувалду.
5
Якщо вам потрібно прибити плінтус, лиштва, рейку або інші дерев'яні планки, то не слід відразу до кінця забивати в них цвяхи. Залишайте їх на кілька міліметрів «недобитими», щоб у разі перекосу що прибивається планки можна було витягти цвяхи і поправити ситуацію. Пам'ятайте, що вийняти вбитий до кінця цвях не пошкодивши поверхню, в яку він вбитий, дуже не просто.