Як намалювати павука.

При малюванні дрібних тварин, наприклад, комах і павуків, основне завдання - точність зображення. При погляді на малюнок має бути відразу зрозуміло, хто на ньому зображений. Досить легко зробити так, щоб будь-яка людина дізнався павука на вашому малюнку.
Інструкція
1
Пам'ятайте, павук - комаха. Павуки відрізняються в тому числі особливою будовою тіла, і ваша задача - зрозуміло це зобразити. Тіло павука складається з головогрудей, черевця і ніг. Між головогрудью і черевцем у павука є своєрідна «талія», приблизно, як у оси - на малюнку головогруди і черевце повинні бути розділені. Форма і у черевця, і у головогруди округла, у різних видів павуків вона різниться, але ці відмінності несуттєві для вас, якщо тільки ви не професійний художник і не прагнете проілюструвати підручник з біології.
2
Кількістю ніг павуки чітко відрізняються від інших видів. Ніг у вашого павука має бути вісім. В принципі, на головогруди павука є ще й так звані педіпальпи, ногощупальца - цими органами павук обмацує все навколо, - але для чіткого впізнавання павука достатньо зображення саме восьми ніг.
3
Якщо ви прагнете до схематичності малюнка, то можна обмежитися вже згаданими деталями павукового силуету. Для більшої ж реалістичності можна додати очі - у деяких видів павуків їх вісім, у деяких менше, а у деяких взагалі відсутні, - і щелепи. Щелепи у павука потужні, адже павуки - хижаки, а значить, на вашому малюнку вони повинні бути чітко позначені, якщо ви захочете його деталізувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D9orKA8cl_4
Корисна порада
Жвавість і атмосферность малюнку можна надати, наприклад, помістивши вашого павука в центр або на край павутини. В цьому випадку потрібно пам'ятати, що павутина завжди плететься кругообразно, вона не повинна бути схожа на звичайну сітку. Також ви можете додати вашому павуку риси певного виду. Наприклад, хрест на верхній стороні черевця дасть зрозуміти, що перед нами павук-хрестовик, а дрібні штрихи, що зображують мохнатость ніг, черевця і головогруди, - яскрава риса павука-птахоїда. Відомий павук чорна вдова забарвлений в чорний колір з червоними пятнамі.Етіх невеликих підказок цілком достатньо, щоб павук на вашому малюнку був пізнаваний. А велика практика робитиме ваші зображення все краще і реалістичніше.