Як завести машину "з штовхача". Як завести автомобіль з штовхача.

Якщо у вашому автомобілі розрядився акумулятор, і ви не можете завести його звичайним способом - попросіть когось допомогти вам підштовхнути машину , щоб завести її «с штовхача ».
Інструкція
1
Добре, якщо крім вас є ще один - дві людини, які підштовхнуть машину ззаду - попросіть їх штовхати, а самі сядьте за кермо. Поставте автомобіль на нейтральну передачу, поверніть ключ у замку запалювання, і починайте розгін.
2
Після того, як машина поїде, вичавлюйте зчеплення і, не відпускаючи його, включайте другу передачу. Залишаючи зчеплення вичавленим, дочекайтеся, поки автомобіль не набере невелику швидкість, а потім плавно відпустіть педаль зчеплення, злегка натискаючи на педаль газу. Повинен відбутися невеликий поштовх, після чого двигун заведеться. Вичавивши знову зчеплення, натисніть на педаль гальма і зупиніть машину .
3
Якщо вам нікому допомогти, але при цьому автомобіль стоїть на дорозі, яка має нахил, можна спробувати завести машину самостійно. Для цього включіть нейтральну передачу і поверніть ключ у замку запалювання. Вийдіть з автомобіля і переконайтеся, що в попутному напрямку немає рухомих машин. Відкрийте двері з боку водія і починайте штовхати машину , однією рукою керуючи кермом.
4
Як тільки швидкість автомобіля досягне 10 - 15км/ч, стрибайте в крісло, вичавлюйте зчеплення, включайте другу передачу і, злегка натискаючи на педаль газу, прибирайте ногу зі зчеплення. Двигун повинен завестися. Не забудьте постійно контролювати гальмо, щоб при різкому прискоренні не "наздогнати» пішоходів, огорожу або припарковане авто.
Зверніть увагу
Заводити таким чином можна тільки автомобіль з механічною коробкою передач!