Як збільшити обсяг диска. Як збільшити ємність диска с.

Жорсткий диск (HDD-hard disk drive) - пристрій, призначений для накопичення та зберігання інформації в будь-якому ПК. Ємність диска визначає кількість даних, які він здатний вмістити. Невпинне вдосконалення технології запису даних на магнітний диск дозволяє збільшувати його ємність. І в даний час її вища межа становить 3000ГБ або 3 Терабайт.
Інструкція
1
При установці ОС на комп'ютер користувач, як правило, ділить свій жорсткий диск на два або три розділу, за бажанням, привласнюючи їм певний обсяг, розміряючи кожен з покладеними на нього функціями. Іноді в процесі роботи з'ясовується, що виділеного обсягу виявляється не достатньо на тому чи іншому диску. Зазвичай, це пов'язано з неправильним розподілом основного диска при установці Windows. Вибір оптимального співвідношення частин при діленні приходить з досвідом. І якщо вам не пощастило вгадати це співвідношення спочатку, не біда, вихід є завжди.
2
Наприклад, якщо системний диск перевантажений, то перш ніж приступити до зміни геометрії вашого диска , спробуйте спочатку «навести на ньому лад». Можна елементарно почистити його, видаливши тимчасові і застарілі файли, переглянути актуальність деяких встановлених програм і видалити непотрібні, справити дефрагментацію диска і т. Д.
3
Або, якщо у вас фізично один диск, відкрийте правою кнопкою миші "Мій комп'ютер", в розділі "Керування комп'ютером" виберіть «Управління диска мі» і змініть процентне співвідношення поділених частин. Якщо у вас два фізичних диска , можна просто перенести частину інформації на менш завантажений, за винятком системних папок.
4
Можна так само заново поділити диски, почавши установку Windows з завантажувального диска , перезагрузив перед цим комп'ютер і вказавши пристрій завантаження. Це оптимальний варіант, до того ж дозволяє усунути всі накопичені помилки і збої в роботі ОС, але при цьому втрачаються всі дані з вашого диска .
5
Ще спробуйте використати програму Acronis True Image, що дозволяє відокремити потрібну кількість вільних мегабайт з одного диска і додати його до іншого (перевантаженому). Її можна відшукати на диска х зі складальними версіями Windows (Zver або XTreme). Хоча теж є ймовірність втрати даних, якщо ви новачок в цій справі.
6
Якщо цей варіант не прийнятний, і інформацію втрачати не хочеться, тоді використовуйте програму Acronis Disk Director Suite. У ній міститься режим «Майстер» з покроковими інструкціями. Вибираєте функцію «Збільшити вільний простір», і уважно виконуєте всі вказівки. При цьому зберігається працездатність системи і вся інформація на диска х.
7
Для цих же цілей існує ще програма Norton Partition Magic 8, але враховуючи численні відгуки про її сумнівну якість і ефективності, будьте обережні в своєму виборі. Тим більше, що розробка Partition Magic давно припинена
Корисна порада
Та й скільки б ви не бігали, збільшити розмір вінчестера не вдасться. Збільшувати ми будемо місце на одному з локальних дисків вашого комп'ютера за рахунок зменшення місця на іншому диску, як бачите, ніякого чаклунства. Існує декілька спеціалізованих програм для роботи з дисками вашого комп'ютера, я буду показувати приклад роботи на програмі Acronis DiskDirectorSuite. І за допомогою неї ми вирішимо наступне питання: Як збільшити диск C за рахунок диска D? І так, поїхали