Як замінити колесо.

Пробите колесо - не окремий випадок на наших дорогах, тому кожен автомобіль оснащений запасним колесо м. Щоб неприємна ситуація не застала зненацька, варто заздалегідь дізнатися, як поставити «запаску».
Інструкція
1
Міняти колесо найкраще на твердому дорожньому покритті, щоб автомобіль не «з'їхав» з домкрата, тому перш за все поставте машину на рівному і твердому місці. Увімкніть першу передачу, якщо автомобіль оснащений механічною коробкою передач, або режим P (Parking), якщо коробка автоматична.
2
Одягніть рукавички, щоб не забруднити руки. Якщо на колесі встановлений декоративний ковпак, то зніміть його, із зусиллям потягнувши на себе. Візьміть балонний ключ і «зірвіть» гайки. Не слід на даному етапі відкручувати їх повністю, щоб не зірвати різьбу - ваша задача тільки злегка послабити.
3
Тепер встановіть поруч з колесо м автомобіля домкрат, і обертаючи його, підніміть кузов машини настільки, щоб колесо могло вільно крутитися, не зачіпаючи про землю. За допомогою балонного ключа відкрутите повністю колесо , а потім зніміть його.
4
Встановіть запасне колесо і затягніть гайки. Порядок затягування гайок повинен бути чередующимся: хрест-навхрест для коліс з 4 отворами, і «через одну» для коліс з 5 отворами. Не прагніть до кінця затягнути колесо - застосовуючи велике зусилля, можна легко звалити автомобіль з домкрата.
5
Опустіть домкрат, і затягніть колесо до упору, дотримуючись порядок затяжки, а після перевірте, чи добре закручені всі гайки. Надіньте на колесо декоративний ковпак і зберіть інструменти. Можна їхати в шиномонтажную майстерню, щоб відремонтувати пробите колесо .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l-9--s7A85g