Як мити машину взимку.

Велика кількість дорожніх реагентів на зимових трасах змушує автолюбителів і в холодну пору року часто мити свої машини. Вирішивши помити автомобіль взимку , не буде зайвим дізнатися, як це робити правильно.
Інструкція
1
Зрозуміло, найкраще відігнати автомобіль на автомийку, а й там слід подбати про те, щоб потім на морозі не трапилося неприємностей у вигляді примерзли дверей і заморожених замків. Тому, попросіть мийників, щоб в кінці роботи вони продули повітрям всі замки і витерли насухо гумки ущільнювачів на дверях і багажнику. Вам не відмовлять, але можуть це зробити не надто добре, тому проконтролюйте процес, а якщо такої можливості немає, витріть насухо все гумки самостійно, після закінчення миття. В іншому випадку, вам загрожує ранок не потрапити в машину або пошкодити ущільнювачі, відкриваючи двері.
2
Якщо у вас є можливість помити машину у дворі свого приватного будинку, ні в якому разі не робіть це гарячою водою - при перепадах температури, які неминучі при нагріванні салону машини, вода, що потрапила на лакофарбове покриття і замерзла на ньому, сприяє утворенню мікротріщин. Найкраще мити машину холодної або злегка теплою водою, не забуваючи насухо витирати кузов, і не виконувати процедуру мийки при температурі нижче -2-5 ° С. Після мийки протріть насухо всі гумки ущільнювачів, і продміть замки за допомогою компресора або насоса для підкачки шин.