Як загортати млинці. Як правильно загорнути млинці з начинкою.

Млинці з маслом завжди гарні самі по собі, але також гарні вони і з різними начинками. В них загортають сир, м'ясний фарш, солодкі начинки, гриби і рис з яйцем. Якщо ви напекли багато млинців, а є їх вже не хочуть, то можна зробити фарш з того, що попадеться під руку, і загорнути його в залишилися млинці.
Інструкція
1
Для того щоб зручно було загортати фарш, розмір млинців повинен бути не менше 20 см в діаметрі, а самі млинці еластичними і без дефектів - без великих дірок і не рваними. Щоб готові млинці НЕ сохли, їх при приготуванні складають у рівні стопочки і зберігають у закритому вигляді - під глибокою тарілкою або кришкою. Фарш, якщо він сухуватий, краще розбавити водою або бульйоном.
2
Покладіть ложку фаршу ближче до краю млинця і загорніть цей край поверх фаршу. Загорніть тепер бічні сторони млинця до центру, паралельно один одному. Одержаний прямокутник скачайте в ковбаску і злегка притисніть з двох сторін. Млинець з начинкою готовий.
3
Для того щоб такі млинчики були смачніше і краще тримали форму, укладіть їх на сковорідку і злегка обсмажте з двох сторін на вершковому маслі. Залежно від того, яка начинка загорнута, подають їх, полив сметаною, варенням, сиропом або згущеним молоком.