Як зробити пальму.

Пальми - прикраса будь-якого саду. Вони ростуть по всьому світу. І треба сказати, що швидкість росту пальм значно перевищує швидкість росту інших дерев. Звичайно, багато в чому те, чи вдасться вам зробити пальму великий, щасливою і здоровою залежить від клімату, але якщо ви запропонуєте їй хороший догляд, підгодованих грунт і багато води, то у вас напевно все вийде, навіть незважаючи на те, що Росія тропічним кліматом не відрізняється.
Вам знадобиться
  • Удобрение
  • Почва
  • Семена
  • Вода
  • Лопата
  • Подходящая температура
Інструкція
1
Зробити життя пальми можливою в Росії вийде тільки в домашніх умовах - дуже вже може бути холодною у нас зима. Головне, про що в будь-якому випадку потрібно пам'ятати - грунт, в якій росте пальма, завжди повинна бути зволоженою і удобреному.
2
Оберіть вид пальми, яку ви хочете виростити, до посадки. Оскільки різні види вимагають абсолютно різних умов, (в тому числі температурних) ретельно вибирайте ту, якою зможете створити комфортні для життя умови.
3
Постійно удобрюйте грунт, щоб зробити вашу пальму здоровою і забезпечити їй ріст. Особливо це важливо під час сезонного зміни клімату, так як в цей час і в житті пальми відбуваються зміни, тому їй потрібні сили. При виборі пальми для посадки, зверніть на те, як реагує той чи інший вид пальми на зміни пір року.
4
Обов'язково очищайте коріння пальми. Захищайте їх від павучків - ці паразити можуть привести до серйозних проблем. Особливо ретельно стежте за здоров'ям пальми в холодну пору року, коли її імунітет слабшає. Постійно отримуючи належний догляд і турботи, пальма буде радувати вас і домочадців новими пагонами.