Як збільшити фото без втрати якості. Як збільшити розмір фото без втрати якості.

Якщо у вас є фото невеликого формату і вам потрібно збільшити його фізичні розміри без втрати якості , можете скористатися програмою, що дозволяє швидко збільшити будь-яку фото графию.
Інструкція
1
Програма PhotoZoom Pro вміє збільшувати розміри зображення, записаного в одному з популярних форматів: JPEG, BMP, PNG, TIFF, GIF або TGA. Якщо ваше фото має інший формат, перед використанням в програмі PhotoZoom Pro, слід змінити його формат за допомогою будь-якого графічного редактора або конвертера.
2
Завантажте програму на офіційному сайті розробників за адресою www.benvista.com в розділі Downloads або на будь-якому софт-порталі, наприклад www.softodrom.ru, www.freesoft.ru, www.softportal.com і т.п . Встановіть додаток на свій комп'ютер і запустіть його.
3
Завантажте своє фото в програму, натиснувши «Файл» - «Відкрити», і виберіть новий розмір в процентному співвідношенні до поточного.
4
При бажанні можна також змінити метод зміни розміру, але виставлений за замовчуванням S-Spline Max дає досить непоганий результат.
5
Збережіть отриманий результат вибравши в меню «Файл» команду «Зберегти як».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vpgcd4epomA
Зверніть увагу
Що якість вихідної фотографії, тим краще буде результат!