Як включити відображення прихованих файлів.

Деякі програми зберігають свої файли в системних папках Windows, які за умовчанням приховані. Щоб відкрити доступ до таких папках, потрібно включити режим відображення прихованих файлів і папок.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows XP або більш рання, то для того, щоб налаштувати вид відображення папок, вам буде потрібно відкрити будь-яке вікно Провідника Windows, наприклад "Мій комп'ютер". Тут потрібно вибрати в меню «Сервис» пункт «Властивості папки» і на вкладці вид в довгому списку різних параметрів знайти рядок «Показувати приховані файли і папки». Встановіть прапорець, щоб активувати команду і натисніть кнопку «ОК».
2
Якщо на комп'ютері встановлена Windows Vista або Windows 7, то порядок дій буде схожим. У будь-якому вікні Провідника потрібно вибрати пункт меню «Упорядкувати» і клацнути на рядку «Параметр папок і пошуку». Тут точно так само слід відкрити вкладку «Вид» і знайти в розділі «Додаткові параметри» команду «Показувати приховані файли, папки і диски». Прапорець і натисніть кнопку «ОК», щоб зроблені зміни вступили в силу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=936xFK3hgYU