Як вставити відео на форум.

На більшості форумів сьогодні є підтримка вставки відеороликів в повідомлення. Зробити це не складніше, ніж поділитися з друзями вподобаної посиланням. На прикладі популярного сервісу YouTube розглянемо, як це виглядає на практиці.
Інструкція
1
Щоб вставити відео в повідомлення на форумі, вам потрібно отримати спеціальний код, який дозволить відеоролику відображатися на веб-сторінці. Відкрийте сторінку з відеозаписом і трохи нижче вікна перегляду натисніть кнопку «Вбудувати».
2
Відкриється меню, в якому вам потрібно вибрати розмір вікна для відображення відео (можна залишити за замовчуванням) і скопіювати код, клацнувши по виділенню правою кнопкою миші, і вибравши команду "Копіювати".
3
Тепер можна відправлятися на форум, створювати повідомлення і вставляти скопійований код. Для цього клацніть в поле вводу повідомлення правою кнопкою, і виберіть команду «Вставити». Щоб переконатися в тому, що все зроблено вірно, натисніть кнопку попереднього перегляду повідомлення.
4
Якщо відео не відображається, пошукайте кнопку для вставки відео з YouTube, і натисніть на неї. В поле вводу з'явиться частина коду, всередину якого потрібно вставити посилання на сторіночку YouTube або частина посилання.
5
В даному випадку, було потрібно вставити останню частину посилання. Натиснувши кнопку попереднього перегляду можна побачити відео.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b6oiiT86mmg