Як завоювати повагу.

Люди - соціальні істоти, тому нам вкрай складно прожити без схвалення оточуючих. Повага - вищий ступінь соціального схвалення, тому домогтися його не так вже просто. Але якщо твердо слідувати своїм моральним принципам і поважати потреби оточуючих вас людей, у вас напевно вийде завоювати повагу і до себе.
Вам знадобиться
  • Моральні принципи
  • Сила волі
  • Сміливість
Інструкція
1
Щоб завоювати повагу, головне - бути людиною слова. Якщо ви сказали, що зробіть щось - обов'язково зробіть. Адже повага дається тому, кому можна довіряти. Якщо оточуючі відчувають, що на вас не можна покластися, то поважати вони вас точно не будуть.
2
Щоб завоювати повагу, будьте чесними. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, як багато поваги можна завоювати, сказавши правду, замість того, щоб будувати лабіринти з брехні, що захищають вас від неприємностей.
3
Будьте людиною, яка не боїться виступити проти хуліганів. Це не означає, що ви завжди повинні сперечатися і битися з тим, хто схожий на хулігана. Але якщо хтось дійсно заподіює шкоду оточуючим, то не бійтеся встати і попросити бузотера зупинитися. Якщо ви будете піклуватися про права інших, то ви безсумнівно завоюєте повагу.
4
Щоб завоювати повагу, обов'язково заохочуйте інших, коли вони роблять щось хороше. Коли ви даєте оточуючим зрозуміти, що ви цінуєте їх, вони цінують і поважають вас у відповідь. Але не перестарайтеся - дякуйте людей тільки за ті вчинки, які варті того. Будьте щирі і безкорисливі в цьому.