Як видалити кеш.

Кеш (cache) - це частина оперативної (або дискової) пам'яті, для зберігання використаних раніше даних, що прискорює процес неодноразового доступу до них. Наприклад, браузери використовують кеш для зберігання копій часто відвідуваних сайтів. Однак безконтрольний кеш має властивість розростатися до небачених розмірів, віднімати пам'ять і гальмувати роботу комп'ютера. А це означає, що кеш потрібно чистити.
Інструкція
1
Так, наприклад, оновлену на сервері сторінку ви продовжуєте все ще бачити в застарілому варіанті. Усунути цю помилку можна натиснувши поєднання клавіш Ctrl + R (для Opera і Safari) або Ctrl + F5 (для Mozilla Firefox, Internet Explorer, Chrome).
2
Кеш потрібно чистити, якщо: кінчається місце на диску, починаються збої в роботі браузера, некоректно працюють окремі додатки і т. П.
3
Очистити комп'ютер від тимчасових файлів можна за допомогою спеціальних утиліт: Ccleaner, Auslogics Disk Defrag, TuneUp і пр. Причому у кожної подібної програми є свої можливості і спрямованість, різняться і відгуки користувачів про них.
4
Якщо ви віддаєте перевагу видаляти тимчасові файли вручну, необхідно вибрати: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Очистка диска».
5
Далі потрібно вказати диск С, і виділити групи файлів, що підлягають видаленню (наприклад, ескізи (Thumbnails), тимчасові файли (Temp), архіви тощо). Цей варіант більше підходить для впевнених користувачів ПК.
6
Щоб вручну очистити кеш браузера MozillaFirefox можна «пройти» шлях: C: Documents and Settings USERNAME Local Setting Application Data Mozilla Firefox Profiles папка профілю Cache. Або використовувати меню самого браузера: Інструменти - Стерти недавню історію - Подробиці - Кеш - Очистити зараз.
7
Для інших браузерів процедура очищення практично ідентична, і відрізняється особливостями меню. Іноді ці операції доводиться повторювати 3-4 рази, щоб досягти бажаного результата.Существуют і спеціальні утиліти для очищення кешу браузерів, наприклад, Index.dat Eraser (якщо не виходить видалити файли вручну) або Google Removal Tool (зручний засіб для власників сайтів) і деякі інші.