Як видалити мейл.

Створити поштову скриньку простіше простого. Ми створюємо їх десятками, не замислюючись, навіщо вони нам. Одного разу виникає питання: як видалити непотрібний поштовий ящик.
Інструкція
1
Зробити це досить просто. Для початку зайдіть в свою поштову скриньку. Для цього введіть ім'я користувача в поле ім'я, виберіть потрібний вам домен (@ mail.ru, @ bk.ru і так далі), потім введіть пароль, натисніть кнопку «Далі».
2
Тепер ви можете видалити свій поштовий ящик ( мейл ). Для цього натисніть ось це посилання - http://e.mail.ru/cgi-bin/delete.
3
Тепер ви відкрили вікно «Видалення поштової скриньки». Це вікно-попередження, поштова система попереджає вас, що разом з поштовою скринькою втечуть інформація про вас з додаткових сервісів («Мій світ», «Фото», «Блоги», «Ігри»). Якщо вас це влаштовує, ви все ще хочете видалити свій поштовий ящик, натисніть кнопку «Видалити», в іншому випадку - кнопку «Скасувати».
4
Якщо ви правильно введете пароль, поштовий ящик буден видалено разом з усім вмістом, а ім'я віддаленої поштової скриньки буде доступно іншим користувачам тільки через три місяці.
5
Якщо ви не бажаєте видаляти весь поштовий ящик, ви можете видалити тільки додаткові сервіси, наприклад «Мій світ». Для цього потрібно увійти до сервісу «Мій світ», знайти кнопку «Видалити« Мій світ », погодитися з тим, що ви видаляєте всі свої фотографії, відео, свій блог, своїх друзів, свої записи, поставити галочки в потрібних полях і так далі . Потім натисніть кнопку «Видалити« Мій світ ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6NDHSbKwKcY
Видалити mail.ru agent досить просто. Так як це - програма, видаляти ми її будемо з панелі управління. Версії mail.ru agent постійно оновлюються, тому й доводиться видаляти старі.
Вам знадобиться
  • Інтернет, комп'ютер або ноутбук і встановлений на ньому mail.ru agent
Інструкція
1
Для того, щоб приступити до видалення mail.ru agent, зайдіть в меню "пуск", виберіть пункт меню "панель управління". Він відзначений на малюнку червоним. Так як операційні системи різні, ваша панель управління може бути в іншому місці меню "Пуск". На моєму комп'ютері встановлена Windows 7 ".
2
В "Панелі управління", в пункті "Програми" натисніть "Видалення програми". Ще раз повторимося, що залежно від операційної системи, місцерозташування того чи іншого компонента меню, може відрізнятися.
3
Тепер подивіться список встановлених програм, і зі списку виберіть програму mail.ru agent, зверху натисніть "Видалити-змінити". Це необхідно для видалення mail.ru agent.
4
Після натискання "Видалити-змінити", ви побачите нове віконечко. Якщо ви хочете видалити весь архів повідомлень - поставте галочку у віконці і натисніть "Завершити" видалення mail.ru agent. Будь-коли, ви можете змінити назад нову версію mail.ru agent на стару, так як не завжди поновлення сервісу зручні нам, як користувачам, які звикли до іншого інтерфейсу.
5
Після видалення mail.ru agent, ніякого повідомлення про видалення не буде. Поверніться назад в "панель управління" і видаліть таким же чином "супутник mail.ru", якщо він у вас установлен.Удаленіе всіх програм mail.ru agent завершено.
Зверніть увагу
Видаливши mail.ru agent зі свого комп'ютера, ви не видаляєте свою анкету з сервісу mail.ru. Якщо ви хочете прибрати зі сторінок mail.ru свої дані повністю, слід видалити "Мій світ". А ще краще, повністю видалити поштову скриньку mail.ru, написавши в службу підтримки.