Як назвати папку.

Для чого потрібні папки у вашому комп'ютері? Для того ж, для чого потрібні папки в шафі - вони дозволяють систематизувати документи. А значить, вам не потрібно буде переглядати масу файлів в пошуках потрібних документів. Папка призначена для зберігання в ній інших папок або файлів. Отже, ви вирішили цю саму систематизацію провести. Уже створили папку , поки за замовчуванням вона носить ім'я «Нова папка», а значить, наступну папку система назве «Нова папка 2». Наведіть курсор миші на папку , зробіть клік правою клавішею миші та виберіть команду «Перейменувати».
Інструкція
1
Ім'я папки повинно допомогти вам визначити, які саме документи знаходяться в ній. Тому, в залежності від мети назвати папки можна, систематизуючи документи за датою (наприклад, 21.01.2010), на ім'я клієнта (Іванов, Сидорова) і так далі.
2
Рекомендується використовувати в імені папки російські та латинські літери, пробіли, знаки пунктуації. У відмінності від файлів в іменах папок не застосовується розширення, але при певному бажанні можна використовувати і його.
3
Папку можна назвати як завгодно, аби вам було зручно. Але є певні ограніченія.1. Не можна назвати папку іменами Prn, Aux, Com1, Com2, Lpt1, Lpt2, Con. Ці імена портів зарезервовані в системі. При спробі назвати так папку система видасть попередження про неможливість такої операціі.2. Не слід починати ім'я папки з точкі.3. Як і ім'я файлу, ім'я папки не потрібно починати з точки, використовувати квадратні [] або фігурні {} скобкі.4. Не вдасться вам створити папку , використовуючи в імені службові символи/|: *? "<> 5. Для системи малі та великі літери однакові, а значить не можна створити дві різні папки з іменами «Папка» та «папка» .Надеемся, що за допомогою даної статті вам вдалося навести порядок в своїх документах, і це значно полегшило вашу роботу.
Щоб вибрати ім'я для вашої миші, необхідно виконати наступне: купити миша , знайти для неї клітку, з'ясувати стать тварини, знайти або придумати їй кличку. Ім'я для миші підходить більше смішне, ніж звичайне, схоже на людське.
Вам знадобиться
  • - миша;
  • - клітка для миші;
  • - сухе листя;
  • - корм для миші.
Інструкція
1
Часто люди ставляться до своїх тварин як дітям, уважно піклуються про них, вибирають їм імена. Кішкам і собакам простіше підібрати кличку, так як можна підслухати у сусіда. А якщо це миша !? Якщо ви хочете придбати таке цікаве і миле тварина і підібрати йому ім'я, то потрібно дотримуватися цієї інструкції.
2
В першу чергу треба купити миша. Це можна зробити в зоомагазині або на ринку. Наприклад, в Москві це можна зробити на Пташиному ринку, в зоомагазинах за адресою вулиця Бардіна, Ленінський проспект, вулиця Профспілкова, на Таганці, в магазинах на перетині Ленінського і Ломоносовського проспекту. До речі, в інтернет-магазинах купити мишку можна без особливих проблем.
3
Вибрати й купити для цього пушистика будиночок. Це можна зробити в тих же зоомагазинах.
4
Визначитися з підлогою вихованця. Людям, не стикалися з цим раніше, складно буде впоратися з цим завданням. Можна спробувати визначити стать, дотримуючись наступних порад: у самців відсутні соски, огляньте відстань між заднім проходом і сечовим отвором - у самців це відстань більше, ніж у самок.
5
Треба вибрати ім'я вашому новому другові. Можна назвати звичайними іменами людей: Катя, Маша, Свєта, Кирило і т.д. Але краще придумати оригінальне, яке буде підкреслювати особливість вашого вихованця. Це можна зробити, подивившись спеціальну літературу або знайти на форумах в інтернеті. Ось, наприклад, імена жіночі: Груша, Ялинка, Юдиф, Кіка, Клодія, Ляля, Марі, Туве, Кнопка, Махрутка, Манька, Муся, Дося, Шіншіла.А ось деякі ідеї для самців: Іліко, Луї, Марамуль, Нир, Сандро, Филли, Чилі, Чуміков, Сир, Васьок, Міккі, Мих, Рататуй, Щурів, Кекс.
Зверніть увагу
Активність у мишей цілодобова, з чергуванням періодів годування і сна.Мишь харчується бобовими, насінням злаків, плодами широколистяних деревних порід. Влітку поїдає комах та личинок.
Корисна порада
Миші-малятка найчастіше прийнятні в кімнатному живому куточку. Їх виділення майже не мають специфічного запаху, а повадки можуть представити значний інтерес.Зверькі люблять бігові колеса дня розминки і лазять по сітці.