Як встановити картридж.

Заміна картриджа на будь-якому струменевому принтері - справа нехитра, але все ж вимагає певних навичок і вправності. Проробляючи цю процедуру вперше, зверніть увагу, що в картриджа х містяться чорнило, здатні пролитися в самий невідповідний момент, тому краще відсунути все зайве подалі і надіти рукавички.
Інструкція
1
При установці нового картриджа потрібно видалити з нього захисну стрічку згідно інструкції, намагаючись не пошкодити сопла та контакти. Потім увімкніть принтер і відкрийте кришку.
2
Зачекайте поки каретка займе центральне положення, відкрийте засувки на ній.
3
Вставте картридж вертикально в гніздо (контактами від себе) під невеликим нахилом: чорний - праворуч, кольоровий - зліва, до клацання.
4
Опустіть засувку, закрийте кришку принтера. При цьому каретка знову повертається вправо. Якщо цього не відбувається, і індикатор блимає, спробуйте ще раз перевстановити картриджі, домігшись збіги контактів або знову увімкнути-вимкнути принтер.
5
Іноді потрібно змінити настройки принтера, дозволивши використовувати «невідомий картридж» замість «оригінального». Відкрийте настройки з обслуговування принтера, виконайте процедуру суміщення. При цьому настройки для оригінального картриджа краще зберегти. Роздрукуйте перевірочну сторінку. Проводите суміщення картриджів після кожної установки.
6
Пам'ятайте, якість друку багато в чому залежить від злагодженої роботи принтера з картриджем, тому перевіряйте їх відповідність при покупці. Якщо в один картридж порожній, і немає можливості заміни або дозаправки, залиште його на місці, щоб забезпечити роботу принтера.
Зверніть увагу
По можливості використовуйте підходящі чорнило, уникаючи експериментів з товаром якості сумнівного.
Корисна порада
Постарайтеся не вимазати картридж чорнилом під час дозаправки, особливо мідні контакти чіпа.