Як створити локальний диск.

У ряді випадків може виникати необхідність створити новий локальний диск на комп'ютері, наприклад, для розподілу між диск ами системних функцій і функцій сховища інформації. Існує кілька способів, що дозволяють створити локальний диск .
Інструкція
1
По-перше, ви можете просто придбати і підключити другий жорсткий диск для вашого комп'ютера. Після підключення нового жорсткого диск а при першому завантаженні операційна система сама знайде і визначить параметри нового обладнання і за замовчуванням додасть йому статус нового локального диск а. Користувачеві залишається лише відкрити папку «Мій комп'ютер» і переконатися, що установка пройшла нормально, про що свідчить поява значка нового локального диск а.
2
По-друге, ви можете розбити один жорсткий диск на два логічних локальних диск а за допомогою спеціальних програм, наприклад, Deskeeper 9 Pro або partition magic, скачати їх можна безкоштовно на сайтах творців. Ці програми дозволяють здійснювати різні маніпуляції з локальними диск ами, в тому числі розбивати один жорсткий диск на кілька логічних локальних диск ов або навпаки - возз'єднувати кілька локальних в один диск .
3
Третій спосіб - для користувачів, які вміють здійснювати переустановку Windows. Для початку необхідно відформатувати наявний локальний диск , потім створити необхідну кількість локальних диск ов, вказавши їх розмір, після чого встановити систему на обраний локальний диск . Однак останній варіант - крайній, як правило, створення локального диск а можливо без таких радикальних заходів, за допомогою однієї з програм, що дозволяють створювати локальний диск .