Як зробити філе.

Багато кулінарні рецепти рибних страв починаються з фрази "візьміть філе риби ...". Але як бути, якщо ви купили рибу цілком і не володієте способами її оброблення? Кілька покрокових прийомів обробки риби вам допоможуть отримати справжнє рибне філе.

Вам знадобиться

? Риба, будь ? Рибочистки ? Великий гострий обробний ніж ? Маленький обробний ніж ? Кухонні ножиці для оброблення ? Обробна дошка

Інструкція
1

Для оброблення на філе риба повинна бути розморожена. Промийте рибу під проточною водою. Якщо на рибі є луска, то її слід зіскоблити спеціальної Рибочистки або невеликим ножем у напрямку проти луски.

2

Покладіть рибу на обробну дошку. Видаліть у риби голову і хвіст. Голову можна видалити разом з прилеглими до неї плавниками.

3

Якщо риба у вас непотрошеная, то гострим ножем розпоровши черево в напрямку від анального отвору до голови. Намагайтеся робити це обережно, не зачіпаючи внутрішніх органів риби. Це допоможе уникнути розлиття жовчі і як наслідок гіркоти в смаку риби.

4

Випатрати рибу і промийте черевну порожнину під проточною водою. Тепер видаліть всі плавники. Спинний плавник видаліть, зробивши вздовж нього два надрізи з обох сторін спинки риби.

5

Таким же способом видаліть великий хвостовий плавник. Невеликі грудні плавці можна зрізати ножицями для обробки риби , захоплюючи при цьому прилеглі до плавникам хрящики.

6

Зробіть надріз вздовж черевця від анального отвору до хвостової частини. Надріз повинен бути досить глибокими, так легше буде відокремлювати хребет від м'якоті.

7

Підведіть невеликий обробний ножик під реберні кістки і акуратно відокремте їх від м'якоті вздовж усього хребта з одного боку. Коли оголиться хребет, продовжите підрізати м'якоть уздовж всього рибного хребта. Риба вже повинна бути покладена на бік.

8

Таким способом ви цілком звільніть одну половину риби від кісток. Точно так же звільніть другу половинку від реберних кісток і всього хребта. Розкладіть рибу спинкою вниз і ретельно промацайте м'якоть на предмет залишилися в ній кісток. Кісточки можна вийняти пінцетом чи руками.

9

Тепер можна розрізати рибу вздовж спинки на дві частини. Уклавши кожну половинку шкіркою вгору великим гострим обробним ножем, зніміть з риби шкірку у напрямку від хвоста до голови. Не залишайте м'якоті на шкірці, намагайтеся ретельно зрізати її. Перед вам два рибних філе, які ви зробили самі.

Зверніть увагу

Якщо ви будете використовувати в подальшому приготуванні страв рибну голову, то не забудьте взяти з неї зябра.

Корисні поради

Не викидайте голову, хребет і рибні плавники, вони вам можуть стати в нагоді для приготування рибного супу, юшки або заливного.