Як назвати дитину за календарем. Як назвати дитину за датою народження.

Сьогодні в багатьох сім'ях молоді батьки згадують традицію давати ім'я своїй дитині за церковним календарем , святцями. Вони складені в календарному порядку і кожному дню відповідають імена святих, чиє вшанування припадає на цей день. Єдиною редакції святцев не існує, дотримується тільки одна умова: всі святі, занесені в них, канонізовані. У тому випадку, якщо ви виберете для свого малюка ім'я відповідно до святцами, його іменини і день народження можна буде святкувати в один день.
Інструкція
1
Для того щоб назвати дитини по календарем , необхідно придбати святці. Часто на одну дату припадає кілька небесних покровителів і заступників, це може полегшити справу - адже деякі імена мають застаріле звучання, тому можна підібрати більш традиційне ім'я. Крім того, в цьому випадку слід зробити вибір з урахуванням загального звукового ряду імені та по батькові малюка, його прізвища. Якщо в прізвища та по батькові немає звуку «р», то виберете ім'я, в якому цей звук присутній. Вважається, що цей звук надає твердість характеру новонародженого.
2
Якщо з якихось причин імена, що збігаються з датою народження вашого дитини, вам не підійшли, то перегляньте імена, співпадаючі з наступними датами. Дата, за якою буде вибрано ім'я, вважатиметься днем іменин малюка, решта дати, в які шануються святі з тим же ім'ям, називаються малими іменинами.
3
Якщо ви вирішили повною мірою дотримуватися цієї староруської традиції, то врахуйте думку святих отців церкви. Так, святитель Феофан Затворник повчав, що ім'я людини вибирається відповідно до святцами за датою народження або даті хрещення, а також в проміжку між цими датами або в три дні після дати хрещення. Він справедливо вважав, що ім'я, як і дата народження в руках Божих.
4
Втім, строгих правил для цього не існує, і при бажанні ви зможете вибрати для вашого дитини будь вподобане ім'я соіменного з ним небесного покровителя.