Як налаштувати панель інструментів.

В один не дуже прекрасний день ви розумієте, що програму, а гірше того - систему, пора перевстановити. Виконавши всі необхідні рекомендації, ви завершуєте це непроста справа. Але це ще не все - чекає серйозна робота по відновленню користувача налаштувань.
Інструкція
1
За замовчуванням при установці програми панель інструменту заповнюється не найоптимальнішим чином. Неможливо врахувати потреби кожного користувача. На прикладі декількох програм розглянемо, як її змінити і налаштувати під себе. Перш за все, зробимо зручною роботу в інтернеті. Залежно від використовуваного браузера, порядок дій може відрізнятися. Однак, зрозумівши загальний принцип, ви легко впораєтеся з поставленим завданням. Відкрийте браузер і уважно розгляньте наявну панель інструментів. Визначте, які іконки на ній зайві, яких бракує. Після цього йдіть в меню «вид», « панель інструментів» - «налаштування» Відкриється вікно, що містить велику кількість «іконок». При наведенні мишкою на будь-яку, ви можете прочитати в підказці, яку дію вона позначає. На вибраний значок натисніть лівою клавішею миші і, не відпускаючи, тягніть її на потрібну панель . Мишку відпускаємо тільки тоді, коли на значку праворуч позначиться жирна вертикальна риса (визначає місце положення іконки на панелі). Якщо місце вас влаштовує, відпускаємо кнопку миші - операція переміщення завершена. Для того щоб видалити з панелі інструментів непотрібний значок, аналогічним чином зайдіть в меню «настройки» (повинно відкритися вікно з «іконками»). Наведіть курсор на непотрібний значок, затискаючи ліву клавішу миші і, не відпускаючи, тягніть її в зворотному порядку. Після того, як кнопка буде відпущена, значок зникне з панелі інструментів.
2
У нижній частині вікна «настройки» можна вибрати вид значка (тільки картинка, картинка з текстом, тільки текст). За замовчуванням - тільки картинка. Там же є клавіша для створення своєї користувальницької панелі. Створивши її, наповніть потрібними «іконками», як було зазначено вище. Після завершення всіх дій натисніть клавішу «готово» .Якщо в вашому браузері в меню «вид» немає пункту « панель інструментів», пошукайте в іншому місці. Можна просто натиснути на панель інструментів правою клавішею миші, вибрати в контекстному меню - налаштувати. Можливо, вид вікна буде іншою. Воно може складатися з двох частин. Зліва ті значки, які ви можете встановити, справа - установлення. За допомогою клавіш «додати», «видалити» перемістіть значки з однієї частини вікна в іншу. Налаштування збережіть.
3
Аналогічним чином налаштуйте панель інструментів у всіх інших програмах. Так, наприклад, ви легко і просто зробите зручну панель для роботи в Word або Exel. Там функція налаштування також знаходиться в меню «вид».
4
Якщо після переустановлення системи ви побачите чистий робочий стіл, не засмучуйтеся. Для розміщення на ньому звичних значків («мій комп'ютер» ...) потрібно клацнути в будь-якій його частині правою клавішею миші і пройти в розділ «властивості». Там вибрати «робочий стіл», далі «настройка робочого столу». Поставте галочки у відповідних пунктах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eWgrqHycrGQ