Як організувати відділ.

Припустимо, у вашій організації виникла необхідність створення нового відділу , і саме вам доручено організувати його роботу. Від правильної організації роботи кожного підрозділу залежить багато чого і в першу чергу - продуктивність праці. А цей показник, в свою чергу, тісно пов'язаний з тим, скільки співробітників буде трудитися в вашому відділі і яка буде їх максимальна віддача.
Інструкція
1
Проаналізуйте завдання, які належить вирішувати співробітникам відділу , враховуючи кожну дрібницю. Для цього ви повинні чітко уявляти собі, що ваш відділ отримуватиме на вході і чого від нього очікується на виході. Складіть список найважливіших справ, які належить вирішувати.
2
Продумайте, скільки співробітників і якої кваліфікації вам буде потрібно для успішного виконання поставлених завдань, продумайте ті функції, які виконуватиме кожен і ступінь їх важливості. Залежно від цього складіть штатний розпис із зазначенням необхідного для кожного місця освіти і досвіду роботи, продумайте можливі для кожного місця оклади і систему матеріального заохочення.
3
Складіть посадові інструкції для кожного робочого місця, згідно з якими ви будете предьявлять вимоги до роботи своїх співробітників.
4
Набирайте необхідний мінімум персоналу для того, щоб почати роботу. Не заповнюйте відразу ті ставки, які пов'язані з ключовими постами. Враховуйте фінансові можливості своєї організації, але не забувайте, що для максимальної віддачі, кожен співробітник повинен бути забезпечений робочим місцем і всім необхідним для роботи інструментом та обладнанням.
5
Поповніть одного зі своїх співробітників, який є вашим заступником, всім основним принципам роботи з тим, щоб він довів це до відома всіх інших. Продумайте систему відповідальності кожного і можливість контролю всіх трудових процесів.
6
Починайте діяльність відділу , коригуючи її в процесі роботи і підбираючи гідних співробітників на ключові пости. У міру необхідності, доповнюйте посадові інструкції і створюйте нові штатні одиниці, навчайте персонал. Ваша діяльність повинна бути корисною для роботи всієї організації в цілому і бути рентабельною, тому через деякий час ви повинні прийти до оптимального варіанту організації вашого відділу і вам залишиться тільки підтримувати його в цьому стані.