Як зробити упаковку.

Враження про подарунок в чому залежить від того ?, як його вручають. Красива оригінальна упаковка викликає інтерес, а невдала здатна зробити навіть бажаний подарунок зовсім непривабливим.
Вам знадобиться
  • Коробка
  • Кольоровий папір
  • Фольгированная стрічка
  • Мармурова папір або тонка штучна шкіра для кутів
  • Клей ПВА
  • Лінійка
  • Олівець
Інструкція
1
Підберіть підходящу коробку і виміряйте її. Розкладіть кольоровий папір виворітного стороною до себе. Накресліть розгортку. Для цього спочатку накресліть прямокутник підстави (можна обвести коробку, поставивши її на нижню площину). Від сторін прямокутника побудуйте інші прямокутники розгортки. Продовжіть боку вихідного прямокутника в усіх напрямках і на отриманих лініях відкладіть висоту коробки. Отримані точки з'єднайте. На більш коротких гранях залиште бічні припуски на склейку. Довгі грані залиште без бокових припусков. Верхній припуск залиште по всім сторонам ..
2
За тим же принципом зробіть розгортку для внутрішньої частини коробки, а також внутрішню і зовнішню розгортки кришки.
3
З мармурової паперу або штучної шкіри наріжте смужки шириною 2-3 см. Для коробки вам знадобиться по 4 смужки, рівних довжині, ширині і висоті коробки. Можна зробити такі ж смужки і для кришки. Якщо ви робите упаковку з тканини, ребра коробки годі й обклеювати.
4
Оклейте зовнішню сторону коробки, загнув верхній припуск всередину. Дайте коробці просохнути, після чого оклейте її внутрішню частину. Точно так само поступите з кришкою. Оклейте ребра коробки.
5
Прикрасьте коробку підходящим по темі орнаментом. Можна оформити коробку як скринька з скарбами, на одній з бічних граней зробивши замок з підходящого за кольором матеріалу.
6
Вкладіть подарунок всередину, закрийте коробку і перев'яжіть її фольгованій стрічкою.
Зверніть увагу
Якщо ви впевнені, що можете рівно вирізати розгортку і однаково акуратно обклеїти всі сторони коробки, кути можна і не обклеювати. Кольоровий папір можна замінити тканиною. Знадобиться два види тканини: для зовнішньої оббивки і для підкладки. Для зовнішньої оббивки підійдуть оксамит, ситець, шовк, вельвет, сукно. Для підкладки краще використовувати однотонну тканину. Коробка може бути будь-якої форми. Оригінально виглядають упаковки у вигляді піраміди. Можна зробити також сюжетну упаковку - наприклад, будиночок або сундучок. Кришка скриньки може бути опуклою.
Корисна порада
Якщо під рукою немає підходящої коробки, зробіть її з картону. Для цього спочатку накресліть розгортку для коробки і для кришки. Кришка приблизно на 0,5 см більше коробки. Якщо ви робите упаковку з тканинною оббивкою, спочатку накресліть розгортку на папері, а потім перенесіть її на тканину. Не забудьте зробити припуски на склейку. Для декорування упаковки можна використовувати самий різний матеріал. Якщо ви робите упаковку з паперу, прикрасити її найкраще аплікацією з цього ж матеріалу. Для упаковки з тканини підійдуть бісер, мережива, блискітки, шиття. Якщо ви робите упаковку з тканини, декорувати її необхідно до того, як ви наклеїти тканина на коробку.
В букеті має бути прекрасним абсолютно все - і самі квіти, і додаткові прикраси (зелень, сухоцвіти та інше), і упаковка. Упаковка, до речі, грає величезну роль в сприйнятті квіткової композиції і повинна складати з нею єдине ціле, підкреслюючи її гідність і візуально збираючи докупи всі рослини, що становлять букет.
Інструкція
1
Правила упаковкіБукет і упаковка повинні складати єдине ціле. Упаковка служить лише фоном, покликаним підкреслити пишність кожної квітки, а зовсім не затьмарити своєю яскравістю і химерністю квіткову композицію.
2
Матеріали для пакування якості пакувальних матеріалів для букетів використовують гофрований папір, сизаль, джут, флізелін, рисове полотно і навіть тканину. Дуже стильно виглядає букет, обгорнутий рисової папером і перев'язаний стрічкою.
3
Ще один варіант упаковки - кошички, корзини та корзініща. Округлі, витягнуті, прямокутні, трикутні, з ручкою і без неї, вони надають букету закінченість і елегантність. Цей варіант хороший для особливо урочистих випадків (наприклад, якщо необхідно подарувати кілька десятків червоних троянд ювіляру).
4
Втім, для букета із скромних польових квітів витончена плетені кошичок і трохи зелені - те, що лікар прописав. До речі, зелень - ідеальна упаковка для квітів. Широкі листя, витончена філігрань гілочок чудово оттенят і підкреслять квіткову композицію. На сьогоднішній день така «зелена» упаковка є трендом у світі флористики.
5
Звичайна стрічка з натуральної тканини, перевіваемих довгі стебла лілій або білих кал виглядає дуже стильно. Начебто ніяких особливих вишукувань, але який ефект!
6
Єдине «але»: пластикова упаковка і пластикові стрічки, якими вона утримується, годяться тільки для перенесення букета і неодмінно знімаються перед його врученням дамі або ювіляру.
7
АксессуариОчень важливий і вибір аксесуарів для оформлення букета. Кристали Сваровскі, намистини, інші декоративні елементи. Будучи частиною флористичної композиції, вони не повинні «вибиватися» із стилю композиції і зобов'язані підбиратися з урахуванням модних тенденцій, особливостей урочистості, до якого приготавливается букет.