Як перевірити насос.

На дорогах нашої країни пересуваються автомобілі з двома типами бензинових двигунів - карбюраторних і інжекторних. У них різний принцип подачі палива у двигун: в карбюраторних двигунах бензонасос, що приводиться в дію від колінчастого вала, подає бензин в карбюратор, де він змішується з повітрям і потрапляє в циліндри. У инжекторного двигуна електричний насос нагнітає в систему паливо під тиском. Відповідно, і можливі несправності бувають різними.

У карбюраторних двигунів в разі припинення подачі палива в циліндри перевірку, як правило, починають з бензонасоса. Перш ніж перевірити насос самостійно на предмет несправності, спочатку потрібно переконатися, що встановлений перед ним конічний сітчастий фільтр не забитий брудом. Для його перевірки потрібно зняти підвідний шланг від паливного бака. Щоб побачити, чи є паливо в карбюраторі, необхідно зняти кришку повітряного фільтра, встановленого зверху. Потрібно уважно оглянути повітряний фільтр - якщо він забитий пилом і брудом, то, можливо, вона потрапила в сам карбюратор. Натискаючи рукою на привід відкриття повітряної заслінки, можна побачити, чи відбувається подача струменя палива в змішувальну камеру. Якщо ні, тоді потрібно перевірити сітчастий фільтр на вході карбюратора. Знявши шланг для перевірки фільтра, можна також за допомогою ручної підкачки палива, розташованої на бензонасосі, перевірити його працездатність. Для цього потрібно качнути 1-2 рази важіль подачі, щоб зі шланга став надходити бензин. Цю операцію слід проводити на холодному двигуні, інакше краплі бензину, потрапивши на гарячі деталі випускної системи, можуть спалахнути і привести до пожежі в автомобіле.У двигунів з уприскуванням палива паливний насос розташований недалеко від бензобака. Як правило, це місце під заднім крилом автомобіля або ж на самому бензобаку. Найчастіше відмова, пов'язаний з паливом, у таких двигунів відбувається через відсутність потрібного тиску. Причинами цього можуть бути як засмічення фільтра, так і вихід з ладу бензонасоса. Перевірити насос самостійно можна тільки візуально: поворухнути електричний роз'єм, який міг окислитись, і легенько постукати по корпусу насоса при включеному стартере, оскільки він включається в роботу одночасно з роботою двигуна. Якщо це допомогло - саме час задуматися про необхідність заміни насоса. Паливний насос створює тиск, регульоване запобіжним клапаном. Найчастіше при поломці (заклинивании) насоса цьому передують симптоми у вигляді заводиться і тут же глохнущій двигуна. При повторному запуску все повторюється.

Помпа в двигуні автомобіля - пристрій, необхідний для циркуляції рідини в системі охолодження. У разі несправності помпи двигун може бути серйозно пошкоджений через перегрів, тому важливо перевіряти її стан.

Причини пошкодження помпи

Помпи, або водяні насоси різних моделей автомобілів схожі один на одного: в кришці на підшипниках зафіксований вал, на одній стороні якого знаходиться крильчатка, а на іншій - приводний шків, через який за допомогою ременя ГРМ приводиться в рух ротор помпи. Між крильчаткою і корпусом вбудований спеціальний сальник. Якщо він пошкоджений, охолоджуюча рідина починає просочуватися до підшипників та вимивати їх мастильний матеріал. З цієї причини підшипники водяного насоса працюють з шумом і можуть заклинити. Процес зношування підшипників не найшвидший, проте не варто відкладати ремонт на довгий час, інакше така безпечність може обійтися дорогим ремонтом двигуна.

Перевірка стану помпи

Перевірити справність помпи можна кількома способами. Одним з найпростіших способів вважається той, при якому необхідно здавити верхній шланг, що йде від радіатора, попередньо розігрів двигун автомобіля. Якщо водяний насос в робочому стані, то всередині шланга повинні відчуватися чіткі пульсації охолоджувальної рідини.
Проводячи перевірку таким способом, будьте обережні, намагайтеся не зачіпати лопаті водяного насоса руками, так як двигун прогрітий до високої температури.
В тому випадку, коли з ладу вийшов сальник, зі спеціального отвору на водяному насосі почне проходити охолоджуюча рідина. Необхідно прибрати кришку ременя газорозподільного механізму і оглянути контрольно-вентиляційний отвір. Якщо на ньому є коричневі відкладення, сальник підлягає заміні без самої помпи або ж разом з нею.
Процедура заміни сальника не надто трудомістка й складна, проте сильно впливає на справність охолоджувальної системи в цілому, тому не можна їй нехтувати.
Якщо пошкодженими виявилися підшипники вала насоса, в процесі експлуатації двигуна можна почути завиваючий звук в його передній частині. Для визначення зносу підшипників, необхідно перевірити люфт вала шляхом разбалтиванія приводний зірочки насоса.Еслі ж відсутні зовнішні ознаки зносу водяного насоса, рекомендується все одно зняти помпу і провести більш детальний огляд. Це необхідно зробити, так як нерідко із зворотного боку на роторі доводиться бачити пошкоджені корозією лопаті. У такій ситуації під загрозою знаходиться працездатність охолоджувальної системи в цілому.