Як вводити сік в прикорм. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кращою їжею для новонародженого є материнське молоко. Але вже через кілька місяців малюк повинен поступово звикати і до іншої їжі. Як правило, прикорм починають давати між четвертим і шостим місяцями. Як перший прикорм а може бути сік, оскільки він по консистенції мало чим відрізняється від материнського молока.
Вам знадобиться
    • Яблуко
    • груша або невелика упаковка відповідного соку
    • Пластмасова ложка
    • Чашка
    • слюнявчик
Інструкція
1
Подивіться, як дитина себе почуває після годування. Якщо він більш-менш спокійно витримує покладений проміжок до наступного прийому їжі, можна поки почекати. Якщо ж малюк залишається голодним, пора подумати про прикорм е.
2
Порадьтеся з дільничним педіатром. Він, враховуючи особливості вашої дитини, порадить, з чого краще почати. Як перший прикорм а може бути каша, овочеве пюре або сік.
3
Якщо в якості першого прикорм а рекомендований сік, виберіть той, який вам підійде. Це може бути сік зеленого яблука або груші. Деяким дітям рекомендують морквяний, але його краще робити самим.
4
Перший прикорм дайте удвох. Візьміть дитину на руки. Надіньте на нього слюнявчик. Другий член родини в цей час наливає сік в ложку. Сік можна трохи підігріти, щоб він був кімнатної температури. Кількість сік а для першого прикорм а не повинно бути більше 1/3 чайної ложки. Не дивуйтеся, якщо малюк його виплюне.
5
Якщо малюк з'їв прикорм , поспостерігайте за ним. Цілком може виявитися схильність до алергії, яка змусить вас переглянути його раціон.
6
Другу спробу зробіть на наступний день. Давайте прикорм в певне годування - наприклад, ввечері. Поступово збільшуйте кількість сік а.
7
Наступний вид прикорм а введіть не раніше, ніж через тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TGO_qXjyEaE
Зверніть увагу
У кожного виду прикорму є свої плюси. Сік зазвичай малюкам подобається, але після нього не всі діти охоче їдять овочеве пюре або кашу.Не заготовлюйте сік впрок.Еслі ви віддаєте перевагу сік з магазину, купуйте маленькі упаковки. В магазинах дитячого харчування і в аптеках можна знайти сік в дуже маленькій емкості.Прікорм необхідно давати його з ложки, щоб малюк звикав не тільки до нових видів їжі, але і до нової посуде.Помніте про те, що прикорм - це додаткове харчування. Сік не може замінити материнське молоко або молочну суміш.
Корисна порада
Сік може бути і магазинний, і саморобний. Магазинний необхідно вибирати освітлений, без м'якоті. Морквяний або яблучний сік можна зробити самим. Для цього необхідно натерти морквину або яблуко на дрібній тертці і процідити через марлю. Ложку краще взяти пластмасову. Є й пляшечки, оснащені ложкою. На перший випадок пляшечка вам не знадобиться, її можна використовувати потім, коли малюк стане пити більше сока.Маленькіе діти не потребують занадто різноманітному меню. Вони повільно звикають до нової їжі. Крім того, організму теж потрібен час, щоб її як слід засвоювати.