Як додати субтитри.

Субтитри відкривають нові можливості при перегляді фільмів - з їх допомогою можна дивитися кіноновинки, які ще не встигли перевести, вчити мови, або просто отримувати насолоду, чуючи справжні голоси артистів, при цьому розуміючи то , про що вони говорять. Але де брати субтитри і як їх додавати до відео?
Інструкція
1
Субтитри сьогодні можна знайти на численних торрент-трекерах, де роздачі фільмів доповнені субтитрами російською, англійською та іншими мовами. Якщо ви шукайте не тільки субтитри, але і сам фільм, спробуйте зайти на www.rutracker.org, www.opensharing.org, www.tfile.ru, www.fast-torrent.ru і т.д.
2
На сайті www.opensubtitles.org ви напевно знайдете субтитри на різних мовах до більшості вийшли фільмів. Російські субтитри можна пошукати на www.subtitry.ru, а на сайті www.notabenoid.com ви зможете не тільки знайти субтитри до найгарячіших новинкам кіноіндустрії, але й взяти участь в їх перекладі.
3
Завантаживши на свій комп'ютер файл з субтитрами, помістіть його в одну папку з відеофайлом і перейменуйте обидва файли так, щоб їх назви були абсолютно однаковими. Якщо у вас включений режим відображення розширень файлів, залиште їх незмінними (три літери в кінці після крапки). Тепер запустивши фільм в будь-якому програвачі, субтитри будуть автоматично до нього додані. Щоб їх включити або виключити, в більшості плеєрів достатньо натиснути правою кнопкою миші на екрані і вибрати команду « Субтитри ».