Як намалювати лицаря.

Маленькі діти - це справжні «почемучки». Їм цікаво абсолютно все, що відбувається навколо них. Вони вимагають від дорослих відповідей на всі їхні запитання. Ось, наприклад, як пояснити дитині, хто такий лицар? Зрозуміло, що потрібно розповісти малюкові про те, що лицар - це середньовічний воїн, одягнений в залізні обладунки і живе в кам'яному замку. Звичайно ж, буде краще, якщо дорослий, крім розповідей, наочно покаже дитині, хто такий лицар.
Інструкція
1
Спершу на аркуші паперу потрібно намалювати фігуру, що нагадує яйце, нижня частина якого відсічена прямою лінією.
2
На вийшла фігуру зверху необхідно надіти невеликий прямокутник з двома закругленими сторонами (нижньої і верхньої). Поки отриманий результат мало схожий на лицаря .
3
Тепер на верхній частині великий фігури з двох сторін потрібно намалювати два невеликих півкола (плечі майбутнього лицаря ). Усі зайві олівцеві лини слід видаляти ластиком по ходу малювання воїна.
4
Далі на верхньому прямокутнику (шоломі лицаря ) потрібно намалювати залізну маску з прямокутним отвором для очей.
5
Від нижньої частини тулуба лицаря слід намалювати дві прямі ноги, взуті в залізні черевики.
6
Потім від одного з напівкруглих плечей лицаря , що виходить на передній план, слід намалювати руку воїна, лікоть якої захищений круглої залізної деталлю обладунків, а кисть одягнена в потужну рукавичку.
7
Приблизно посередині кожної ноги лицаря слід намалювати круглі наколінники.
8
На залізних обладунках лицаря необхідно показати особливу захисну фактуру. На тулубі та взуття воїна вона зображується у вигляді вузьких смуг.
9
На масці лицаря слід намалювати кілька маленьких отворів для його нормального дихання.
10
Тепер воїну необхідно домалювати видиму частину другої руки. А в ній зобразити гострий меч.
11
Позаду лицаря потрібно намалювати розвивається плащ.
12
На шоломі залізного воїна необхідно зобразити три пишних пташиних пера.
13
Обладунки лицаря можна розфарбувати відтінками блакитного і синього, імітуючи колір холодного заліза. Плащ воїна можна зробити зухвало-червоним. Пір'я на шоломі лицаря можуть бути різнокольоровими.
Лицарі завжди були втіленням благородства, самовідданості і галантності. Не стали винятком і сучасники, хоча вони і не одягаються в лати, як лицарі з глибини століть.
Перші лицарі - це воїни кінноти з Давнього Риму, адже саме на приналежність до такого роду служби вказувало це звання. Багато пізніше, вже в часи Середньовіччя, воно стало вказувати на належність до знатного роду, і отримати його можна було або по спадку, досягнувши повноліття, або заслуживши ратними подвигами на полі бою. Але не тільки за ратні справи нагороджували славних воїнів цим почесним званням. Крім відваги і військової честі, лицар повинен був володіти і іншими позитивними якостями, наприклад, бути добре вихованим, почитати старших, дотримуватися законів свого ордена, який надав йому честь посвяти в лицарі, і вміти галантно обходитися з дамами. Ці особливості стали характерними для лицарів в період Хрестових походів і зробили їх не тільки воїнами, але й невід'ємним атрибутом вищого суспільства і релігії.

Що означає бути лицарем в сучасному світі

Поняття про лицарство в сучасному світі небагато відрізняються від понять давнину. Нинішнім лицарям не потрібно вирушати в походи, носити певний вид одягу, бути вершником або володіти землями. Для дівчат 21 століття лицар, насамперед, галантний і здатний постояти за себе і за свою даму чоловік. Згідно з соціологічними опитуваннями, жінки бачать лицаря сучасності добре освіченим, елегантно одягненим, з атлетичною складом фігури, бездоганними манерами і безмежно романтичним. Причому військові здібності і відвага часто стоять на другому плані, поступаючись знанню романтичних віршів, бажанням дарувати жінці квіти і подарунки і наявності фінансової стабільності.

Сучасні лицарські ордени

Але сучасні чоловіки вкладають у поняття лицаря зовсім інше значення. Причому існують навіть лицарські ордени, подібні середньовічним, зі своїм статутом, зобов'язаннями, в яких шануються традиції і виконуються ритуали посвячення, в точності повторюють древні. Один з таких орденів - Орден тамплієрів, який існує на території Росії з 1993 року. Лицарі ордена свято шанують релігійні правила, але не дотримуються строгих чернечих заборон, як середньовічні основоположники цього руху. Проте статут сучасних тамплієрів все також містить такі вимоги, як захист знедолених, допомога бідним, шанування старших, повага і ніжність до матері своїх дітей і своїх батьків. Учасники організації займаються реставрацією пам'яток, благодійністю, розвитком лицарського руху серед молоді, проводять показові турніри та ігрища.