Як позбутися мишей в квартирі. отрута від мишей і мишоловки.

Коли у вашому домі з'являються миші, вони можуть приносити величезні руйнування і шкоду вашим домашнім тваринам і близьким. Тому позбутися їх необхідно якомога скоріше.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб з хлором
  • Губки для миття
  • Арахісове масло
  • Мишоловки
  • Щуряча отрута
Інструкція
1
Щоб позбутися мишей в квартирі, для початку вам потрібно почистити весь будинок цілком, тобто позбутися будь-якої пилу та сміття по всій квартирі. Мишки люблять облаштовувати свою нору за допомогою хазяйської бруду. Тому якщо ви не будете охайні, ви тим самим допоможете мишам комфортніше облаштувати їх побут.
2
Переконайтеся, що вимили весь будинок миючим засобом з вмістом хлору. Простежте, щоб будь-яка щелка і кожне важкодоступне місце були ретельно оброблені.
3
Наступним кроком для того, щоб позбутися від мишей , вам потрібно перевірити свою квартиру на наявність норок. Особливо добре перевірте темні містечка - простір під ванною, раковиною, шафами і т.п. Досліджуйте стіни, може бути там є дірочки?
4
Усі знайдені норки і будь-які інші зазори, достатні для того, щоб через них в квартиру проник мишеня, потрібно наповнити будівельною піною. Таким чином, ви запечатаному все мишачі ходи. І вам залишиться позбутися тільки від тих мишей , які в даний момент залишилися у вашій квартирі.
5
Просипьте щурячу отруту в важкодоступних для дітей і домашніх тварин областях квартири. Пам'ятайте, що цей порошок може дійсно заподіяти серйозної шкоди вашим домочадцям, тому вибирайте місця обробки з розумом.
6
Щоб позбутися мишей в квартирі, розставте по квартирі мишоловки. Як наживка використовуйте арахісове масло - так миша швидше прибіжить в капкан.
7
Протягом наступних декількох тижнів держите вашу квартиру в максимальній чистоті і регулярно перевіряйте всі пастки і посипані отрутою простору. Напевно виявите безліч повалених мишей .
Зверніть увагу
Якщо ваші миші крупного розміру, не використовуйте мишоловки, посаджені на клей. Велика миша легко їх них вибереться.