Як зістарити фотографію. зістарити фото онлайн.

Постарити фотографію можна за допомогою графічного редактора Photoshop, а можна скористатися онлайн-сервісом для редагування фотографій, де результат можна отримати за лічені секунди. В мережі Інтернет можна знайти кілька сайтів, де в онлайн режимі вам запропонують зістарити фотографію . На прикладі одного з них розглянемо як швидко додати ефект старовини до знімка.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт www.anymaking.com і виберіть розділ Fun Photo Effects, а потім клацніть на кнопці Old Photo Effect.
2
На новій сторінці натисніть кнопку Upload photo !, щоб завантажити свою фотографію з комп'ютера.
3
Виберіть інтенсивність ефекту. Тут можна зістарити знімок злегка або зробити його дуже давнім.
4
Якщо потрібно, змінити колір на чорно-білий.
5
Збережіть отриману фотографію натисканням кнопки Save photo!
Іноді в роботі дизайнера виникає задача зістарити фотозображення. Є багато способів добитися ефекту «ретро», про один з них - досить простому і доступному навіть не дуже досвідченому користувачеві - піде мова в цій інструкції.
Вам знадобиться
  • Для виконання даної інструкції від вас потрібні деякі базові знання програми Adobe Pkotoshop, а саме: рекомендується
  • - мати уявлення про те, що таке шари і як з ними працювати,
  • - уявляти собі, що таке градієнт і вміти змінювати його колірної склад,
  • - а також потрібно представляти, як користуватися в програмі фотошоп пензлем.
  • У іншому особливих знань і навичок не потрібно, просто читайте інструкцію і дивіться на супутні картинки.
Інструкція
1
Перш, ніж приступати до роботи, нам необхідно запастися кількома ізображеніямі.- по-перше, зрозуміло, це сама вихідна фотографія.- по-друге, нам знадобиться файл з текстурою старого паперу, її досить просто знайти на просторах інтернету , достатньо набрати це словосполучення в поісковіке.- по-третє, нам необхідний зразок якої-небудь старої фотографії, орієнтуючись на яку ми і будемо стилізувати наше зображення. Цей орієнтир необхідний нам і для того, щоб не вигадувати і не брати колір і динамічні характеристики кінцевого файлу «зі стелі» .Откриваем в фотошопі вихідне зображення. В якості нового шару копіюємо файл з текстурою. Встановлюємо йому варіант накладення Multiply (Множення). Розмір текстури, як правило, не збігається з розміром початкового зображення, значить її потрібно підігнати по місцю і розмірності. Для цього натискаємо клавіші Ctrl + T або вибираємо в меню команду Edit> Free Transform (Вільна трансформація) і, використовуючи квадратні покажчики по кутах шару, розтягуємо і рухаємо зображення доти, поки не знаходимо найкращий варіант накладення.
2
Надаємо нашої картинки типовий для старих фотографій колір і контрастність. Скористаємося для цього фотографією-образцом.Создав в нашій композиції новий шар Gradient Map (меню Layer> New Adjustment Layer> Gradient Map, або натискаючи відповідну кнопку внизу панелі з шарами, і вибравши тип Gradient Map), заряджаємо його власним градієнтом. Він буде складатися з квітів, взятих з зразка старого фото. З лівого боку в створюваному градиенте повинні бути темні кольори, їх потрібно брати (курсором-піпеткою) з найтемніших місць исходника, правіше повинні бути відтінки світлих тонів, і відповідні точки без зусиль можна знайти на оригіналі. Підбираємо місце розташування колірних зразків на градієнті так, щоб наше зображення максимально походило на фото-орієнтир.
3
До речі, вийшов шар, який визначає тепер колір нашої фотографії, можна варіювати по прозорості (змінюючи параметр шару Opacity), домагаючись стилізації не тільки під старе чорно-білого фото, а й отримуючи ефект полувицветшего постарілого кольорового зображення.
4
Тепер можемо вручну додати нюансировку в колірну і світлову палітру кінцевого зображення. Створивши новий шар і перевівши його в режим Overlay, ми можемо великий м'якої пензлем наносити на нього темні і світлі штрихи, які будуть висвітлюються або відтіняти якісь ділянки фотографії, надаючи їй природне колірне спотворення - реальна фотокарточка за своє довге життя могла то лежати на сонце, то потрапляти під вплив хімічний речовин, намокати і т.п., та й ще на стадії негативу технічна недосконалість виробництва тих часів мало на увазі нерівномірність покриття та впливу реактивів.
5
Кінцеве зображення можна ще раз скоригувати за кольором і насиченості, користуючись інструментами Levels і Hue/Saturetion з меню Image> Adjustments. Крім того, можна штучно додати в зображення зернистості, через меню Filter> Noise> Add Noise, А також, за допомогою перетворення Image> Adjustments> Shadows/Highlights поекспериментувати з зональної контрастністю вихідного зображення, збільшивши її в тіньових ділянках або засвітитися, надавши, тим самим чіткості деталей і змінивши динамічний діапазон фотографії.
Зверніть увагу
Якщо ви цілеспрямовано плануєте знімати фотографії в стилі ретро, особливо це стосується жанру портрет, пам'ятайте, що фотошоп - це хороший інструмент, але не панацея. Старі фото відрізняються не тільки кольором сепії і зернистістю - їх-то запросто можна додати в фотошопі, але перш за все, дуже скрупульозним увагою старих майстрів до висвітлення натури. Сучасну фотографію, зняту на мильницю зі спалахом, засвітився «в лоб» моделі, ніякими хитрощами не вдасться стилізувати ні під яке ретро. Навіть не витрачайте на таку «стилізацію» часу і сил. Краще подбайте про режим освітленні на знімальному майданчику, попередньо уважно вивчивши те, як це робили фотографи старої епохи.