Як видалити адреси з рядка адреси. Як видалити адреси сайтів з рядка.

Будь браузер запам'ятовує все, що вводиться в адресному рядку, і потім, при наступному введенні, пропонує на вибір список раніше введених адрес. Список можна очистити стандартними засобами браузера.
Інструкція
1
В Internet Explorer потрібно зайти в меню «Сервис» - «Властивості оглядача» і перейти на вкладку «Зміст». Тут потрібно натиснути кнопку «Параметри» в розділі «Автозаповнення», а потім «Видалення історії автозаповнення». Встановіть прапорці для пункту «Журнал» і натисніть «Видалити». Список буде очищений.
2
В Opera потрібно перейти в меню і вибрати пункт «Загальні настройки», а потім відкрити вкладку «Розширені». В меню зліва виберіть розділ «Історія» та натисніть верхню кнопку "Очистити".
3
В Google Chrome клацніть на значку гайкового ключа в правому верхньому кутку і виберіть "Параметри". Перейдіть в розділ «Розширені» і натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду». Відзначте прапорцями пункт «Очистити історію переглядів» і підтвердіть свої дії.
4
В Mozilla Firefox натисніть кнопку Firefox і виберіть команду "Налаштування". Тут перейдіть на вкладку «Налаштування» та натисніть активне посилання "Очистити вашу недавню історію». Натисніть кнопку «Очистити зараз».