Як залити фон.

Виконуючи обробку фотографії в графічному редакторі Photoshop, може виникнути необхідність залити фон суцільним кольором. Щоб зробити це швидко, ознайомтеся з практичними рекомендаціями.
Інструкція
1
Завантажте фотографію в Фотошоп і виділіть об'єкт на передньому плані. Використовуйте для виділення будь-який зручний інструмент: Lasso Tool, Pen Tool і т.п. В даному випадку, коли фон однотонний, можна клацнути на ньому інструментом Magic Wand Tool і інвертувати виділення, вибравши команду Select Inverse з меню при натисканні правою кнопкою в виділеної області.
2
Тепер, коли є виділений об'єкт, потрібно створити новий шар копіюванням. Для цього клацніть правою кнопкою на виділенні і виберіть в контекстному меню команду Layer via Copy.
3
Перейдіть в фон овий шар, який позначений в списку шарів як Background і візьміть інструмент Paint Bucket Tool.
4
Виберіть потрібний колір за допомогою палітри або інструменту Eyedropper Tool і залийте фон , клацнувши на ньому інструментом Paint Bucket Tool.
5
При бажанні, можна вибрати інструмент Gradient Tool і зробити плавний перехід кольору, а потім зберегти результат.
Для більшості базових операцій редагування зображень цілком достатньо функцій, закладених в распространяемом разом з ОС Windows графічному редакторі Paint. Незручно лише відсутність в ньому можливості розміщувати одночасно кілька картинок на різних шарах. Така опція є в редакторі Adobe Photoshop, тому багато маніпуляції із зображеннями в ньому здійснювати простіше. Наприклад, це відноситься до заливання фону готового зображення іншим кольором.
Вам знадобиться
  • - Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Photoshop зображення, фон якої треба відредагувати. Для цього потрібний файл просто перетягніть мишкою у вікно графічного редактора. Інший спосіб - клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в розділі «Відкрити за допомогою» випав контекстного меню пункт Adobe Photoshop.
2
Створіть окремий шар для використання його в якості фонового - клікніть піктограму «Створити новий шар» на панелі шарів. Цю операцію можна виконати і з використанням гарячих клавіш Shift + Ctrl + N.
3
Активуйте інструмент «Заливка» - клікніть відповідну кнопку на панелі інструментів або натисніть клавішу G.
4
Клацніть по піктограмі внизу панелі інструментів, яка відкриває палітру кольорів. В палітрі вам потрібно задати новий колір фону для вихідної картинки, а потім закрити її кнопкою OK. Клікніть порожній шар в будь-якому місці, і Photoshop заллє його вибраним кольором.
5
Виберіть в палітрі нижній шар (вихідну картинку) і створіть його копію. Це необхідно тому, що фонові шари Photoshop в більшості випадків не дозволяє редагувати. Про це повідомляє піктограма замка у правій частині рядка заблокованого Лейере в панелі шарів. Створити копію найпростіше натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + J. Можна скористатися і пунктом «Створити дублікат шару» в розділі «Шари» графічного редактора. Цей же пункт є в контекстному меню, що викликається клацанням правою кнопкою миші по рядку в панелі шарів.
6
Помістіть створений дублікат зображення на передній план - перетягніть його рядок лівої кнопкою миші вгору в панелі шарів.
7
Увімкніть інструмент «Чарівна паличка» - натисніть клавішу W чи клікніть відповідну піктограму на панелі інструментів.
8
Видаліть всі фонові ділянки на верхньому шарі - клікайте по кожному з них покажчиком миші і натискайте клавішу Delete. В результаті крізь які стали прозорими області стане видно шар фонового кольору.
9
Збережіть відредаговану картинку. Якщо ви плануєте надалі вносити будь-які правки, то залиште копію в форматі psd, щоб не повторювати знову маніпуляції з створенням шарів. Відповідний діалог викликається натисканням клавіш Ctrl + S. Для збереження роботи в одному зі звичайних графічних форматів є два додаткових діалоги, які можна відкрити поєднаннями Shift + Ctrl + S і Alt + Shift + Ctrl + S. Додаткові діалоги містять різні набори налаштувань для зміни властивостей картинки.