Як намалювати літак.

Всі діти дуже люблять малювати. Малювання розвиває дитячу уяву, фантазію, дрібну моторику, увагу, пам'ять і образне мислення. Дівчатка зазвичай воліють малювати принцес, фей, ляльок, різних кумедних звіряток. Малюнки хлопчаків містять образи мультяшних супергероїв, солдат і військових. А особливо майбутні чоловіки люблять зображати автомобілі, поїзди, кораблі, вертольоти, літаки і танки. Малювати таку техніку не так вже й просто, особливо ту, яка рідко потрапляє на очі, наприклад, літак. Але за допомогою покрокової інструкції малювання зобразити літак на папері зможе будь-який хлопчисько.
Інструкція
1
Спершу на аркуші паперу необхідно намалювати фігуру, що формою нагадує пелюстка квітки.
2
Посередині намальованої фігури потрібно зобразити пряму горизонтальну лінію. Вона буде служити місцем з'єднання крил літака з його корпусом.
3
Тепер від горизонтальної лінії слід намалювати крило літака, що виходить на передній план. Пару його кутів, не торкайтеся до самого корпусу, потрібно закруглити.
4
Від горизонтальної лінії (місця стикування корпусу літака і що виходить на передній план крила) слід намалювати друге крило літака.
5
На звуженому кінці спочатку намальованою фігури (пелюстки) потрібно намалювати вертикально розташовану деталь, що входить в конструкцію хвоста літака.
6
Далі слід намалювати кабіну пілота, що складається з двох відсіків.
7
На хвості літака необхідно домалювати пару прямокутних деталей. Одна з яких буде виходити на малюнку на передній план, а від іншої виднітися буде лише її частину.
8
Тепер літаку потрібно домалювати прямокутний ніс.
9
Посередині носа літака слід намалювати невеликий півколо (підстава пропелера).
10
Далі від цього півкола необхідно зобразити пропелер літака, що складається з двох довгих вертикальних краплеподібних фігур. Зайві олівцеві лінії потрібно видалити за допомогою ластику.
11
Розмалювати намальований літак можна в будь-який колір. А також можна додати на його корпус, крила і хвіст різні написи або логотипи.