Як намалювати смішариків. намалювати їжачка з смішариків.

«Смішарики» - дуже популярний дитячий мультсеріал. Кожна серія « смішариків » спрямована на вирішення якоїсь певної проблеми, з якою сучасний малюк може зіткнутися в повсякденному житті. Герої мультсеріалу - забавні круглі звірятка, що живуть у власному вигаданому світі. Серед смішариків немає негативних персонажів. Кожен з них має свій неповторний характер і історію життя. Кругла форма мультяшних персонажів підкреслює їх доброту і дозволяє з легкістю намалювати кожного Смішарики навіть дитині. Головні герої мультсеріалу «Смішарики» - четверо кумедних звіряток: Крош, Їжачок, Бараш і Нюша.
Інструкція
1
Крош - це непосидючий, оптиміст, кролик-веселун. Він частенько перебиває своїх співрозмовників, любить експериментувати і подорожувати. Намалювати його простіше простого. Спершу на аркуші паперу потрібно зобразити окружність, розділену двома перпендикулярними лініями на 4 однакові частини. Потім Крошу слід намалювати овальні оченята, круглий ніс-гудзичок, бровки, посмішку з двома стирчать зубами і довгі вуха. Після цього Смішариків необхідно домалювати овальні передні і задні лапки і розфарбувати кролика в блакитний колір.
2
Їжачок - кращий друг Кроша. Він дуже серйозний і розсудливий, але часто не впевнений у собі. Їжачок володіє відмінним вихованням. Загалом, він справжній інтелігент. Основа Їжачка - окружність з вирізаним з верхньої її частини трикутником. Посередині кола потрібно намалювати трикутний носик. Вище його - великі круглі окуляри і маленькі бровки. З боків Їжачка слід намалювати акуратненьких вушка. Далі Смішариків необхідно намалювати трикутні голки, ручки і ніжки. Самого Їжачка слід розфарбувати в рожевий колір, а голки його - в фіолетовий.
3
Ще один кумедний герой мультсеріалу «Смішарики» - це поет-лірик Бараш. Він постійно зітхає і вигадує сумні вірші. Бараш закоханий в Нюшу. Але спроби Смішарики проявити свою симпатію до неї не завжди закінчуються удачно.Нарісовать цього Смішарики чи не сутужніше інших. Спершу на папері потрібно зобразити окружність. У ній - намалювати круглі очі, широкий трикутний ніс і маленький ротик. Далі Барашу слід домалювати вушка, круглі, схожі на завитки, роги, ручки і ніжки. Тіло Смішарики потрібно обвести хвилястою лінією. Розфарбувати Бараша слід в світло-фіолетовий колір.
4
Нюша - яка мріє скоріше стати дорослою дівчинка-хрюша. Вона завжди стежить за своєю зовнішністю, модничає і, взагалі, вважає себе надзвичайно красивою. Нюша завжди намагається бути в центрі загальної вніманія.Чтоби намалювати Нюшу, потрібно, для початку, зобразити велику окружність, а в ній ще одну маленьку. Далі Нюше потрібно намалювати виразні оченята, носик-п'ятачок, акуратненький ротик, вушка, лапки і бешкетну косичку, заплетену з волосся дівчинки-Смішарики.
Зверніть увагу
Багато дітей просто обожнюють цей мультфільм. Я думаю якщо дитині запропонувати зобразити улюблених героїв він з радістю займеться малюванням. Давайте подивимося як можна поетапно намалювати смішариків. Насправді це простіше ніж здається на перший погляд, адже всі вони нехитрі і округлої форми.
Корисна порада
Потрібно намалювати кролику маленькі зіниці, розташовані ближче до носа. Після цього над очима підмальовували підняті брови, вони повинні бути короткі. Так вийшов забавний і веселий кролик Крош. Тепер потрібно тільки його розфарбувати. І можна приступати до малювання інших героїв зі всіма улюбленого мультсеріалу. Тепер ви знаєте, як малювати смішариків.