Як знайти сили.

Проблеми тиснуть з усіх сторін. З цим тиском борються мільйони людей. Щоденна боротьба позбавляє сил, так що не залишається ні терпіння, ні самовладання, ні любові. Відчуваючи себе знесилили, людина часом не може звернутися і до друзів. Адже їхнє становище не краще.
Вам знадобиться
  • Навичка аналізувати свої рішення. Біографії цілеспрямованих людей.
Інструкція
1
Харчуйтеся і відпочивайте правильно. Почати потрібно з цього. Недолік корисних для організму компонентів неминуче призведе до виснаження. Для збереження сил організму потрібні продукти, які заповнюють життєву енергію. Овочі, фрукти і злаки - ось що має бути в основі правильного пітанія.Кроме харчування варто звернути увагу на час нічного відпочинку. У багатьох містах, замість того щоб спати, люди ночами дивляться телевізор і сидять в інтернеті. За це доводиться розплачуватися емоційними розладами. Людина і не підозрює, чому в нього немає колишніх сил для боротьби з різного роду страхами і тривогами. Може й вам знайоме таке висловлювання: «Я весь час втомлююся, оскільки ніяк не можу нормально відпочити»?
2
Визначте, куди йдуть ваші сили . Проаналізуйте, чому ви прийшли до цього питання, як так трапилося, що ви виснажені. Сучасні молоді люди самі приймають рішення жити так, ніби ніколи не помруть. В результаті вони вмирають так, ніби ніколи не жили. Якщо порівняти життя з біговою дистанцією, то бігун не може дозволити собі зайвий вантаж. Ми бігаємо туди-сюди в пошуку чогось кращого. У цій круговерті життя нам доводиться жертвувати собою. Але ж нам вирішувати розтратити себе даремно або докласти зусиль заради стоять справ. Суєта - ось основний пожирач людських сил. Зараз саме час економити те небагато, без чого ми не зможемо жіть.Постарайтесь уникати непотрібних занять і марних справ, які віднімають сили . Перевірте скільки часу і сил забирає робота, спорт, подорожі. Враховуйте межі своїх можливостей і без необхідності не беріть на себе додаткові зобов'язання. З часом ви здивуєтеся наскільки рідше ви стали падати духом.
3
Подумайте про те, заради чого варто жити. Часта причина нестачі емоційних сил - відсутність благородних прагнень. Згадайте приклад цілеспрямованого льотчика А.П. Мересьєва. Він же став прототипом героя повісті Б. Польового «Повість про справжню людину». Через ампутації обох ніг він міг би віддатися у владу найглибшій депресії. Однак, незважаючи на інвалідність, льотчик повернувся в небо.Ознакомівшісь з результатами досліджень серед неповнолітніх американців фахівець з психології підлітків Дейвид Г. Фасслер робить цікавий висновок. За його словами кожен четвертий юнак чи дівчина до вісімнадцяти років познайомляться з серйозною депрессіей.В цьому випадку необхідний стимул для того, щоб проявляти рішучість. Для когось великим стимулом жити буде кохання. Заради улюблених люди готові перенести все. Для інших рішучість надає гаряча яскрава надія. Для третіх джерелом сил є прагнення створити добру репутацію.Чем б ні мотивувалося ваше бажання бути сильним, будьте впевнені, ви оснащені всім необхідним. Замість того щоб витрачати себе на звинувачення політиків і економістів, вам краще зосередиться на генеруванні власних сил. Подібно оснащеної човні, ви можете пройти складний відрізок життєвої дистанції зразково.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=69e1l2u90HA
Зверніть увагу
Стежачи за своїм харчуванням, остерігайтеся переїдання. Воно не тільки додасть додаткову тяжкість, а й посприяє небезпечним хворобливих відчуттів.
Корисна порада
Замість того щоб зациклюватися на своїх проблемах, ви можете черпати сили і набувати впевненості, розмірковуючи над прикладами інших. Подумай про те, як ці люди, зазнаючи важкі випробування, зберігають рішучість жити далі. Їх приклад додасть вам сил.