Як повернути квиток.

Якщо трапилося так, що плани ваші пішли в розріз з волею долі, і передбачуваної поїздці не судилося відбутися, не впадайте у відчай - все на краще. Тим більше, при бажанні, ви вправі повернути невикористану квиток . Умови, на яких перевізник згоден у вас його прийняти і сума утримання з вартості квиток а залежать від причини і терміну повернення.
Інструкція
1
Згідно правилам РЖД, квиток здається по місцю його покупки, з наданням документа що засвідчує особу, номер якого збігається з зазначеним у квиток е, при цьому утримується комісійний і сервісний збір, відповідно до тарифів перевізника.
2
Якщо повернення відбувається з ініціативи пасажира, то за 8 годин до відправлення повертається повна вартість квиток а, за 2 години до відправлення - повна вартість проїзду або половина вартості плацкарта, менш ніж за 2 години до і не пізніше 12 годин після відправлення - повертається вартість квиток а і сервісних послуг.
3
Повернення квиток а з причини хвороби або нещасного випадку можливий не пізніше 5 діб з дати відправлення - повертається вартість проїзду. При обміні квиток а на більш пізній термін - доплачується тільки вартість плацкарта.
4
Довірена особа так само має право здати квиток на вищеперелічених умовах, при наявності нотаріально завіреної довіреності і двох паспортів (свого і пасажира). При відмові від квиток а в момент кур'єрської доставки - необхідно оплатити вартість доставки і сервісний збір РЖД і кур'єрської служби, щоб не попасти в «чорний список».
5
Повернення електронного квиток а можливий не менш, ніж за годину до відправлення, з наданням його роздруківки на бланку РЖД за виданим 14-ти значний коду, при цьому утримуються штрафні та сервісні збори, і комісії платіжної системи. Гроші повертаються протягом 30 календарних днів на банківську карту, з якою здійснювалась оплата.
6
Дані правила повернення проїзних квиток ов поширюються на поїзди, що прямують в межах ж.д. станцій на території РФ.
Іноді заплановану поїздку з яких-небудь причин доводиться скасувати. Як у такому разі бути з заздалегідь купленим квитком? Повернути гроші, витрачені на нього, цілком можливо, або повністю, або хоча б частково.
Інструкція
1
Для того щоб повернути повну вартість проїзду на рейсах міжмісто і передмістя, за вирахуванням попереднього продажу, бронювання та комісійного збору, пасажиру необхідно здати куплений квиток в касу автовокзалу не пізніше, як за дві години до відправлення автобуса. Якщо ви хочете здати квиток менше, ніж дві години, але більш, ніж 15 хвилин до відправлення, то вам виплачується тільки 85% вартості квитка, і сума комісійного збору не буде повернута.
2
Якщо ви спізнилися на автобус або ж не змогли поїхати з причини нещасного випадку або хвороби, тоді протягом 3 діб з моменту відправлення маєте право переоформити прострочений квиток на наступний рейс того напрямку або маршруту, доплативши при цьому 25% його вартості . Крім цього ви можете зовсім відмовитися від поїздки та отримати повернення у вигляді 75% ціни квитка, але бронь і комісію в цьому випадку вам не відшкодують.
3
Повернути за квиток гроші в повному обсязі, навіть з комісійним збором можливе лише в деяких випадках. Це буває при скасуванні рейсу або ж при відправленні автобуса із запізненням, а також якщо пасажиру не нададуть вказане у квитку місце для сидіння. Також вартість квитка має бути повернена, якщо вам надали місце в автобусі загального типу, а квиток був проданий на автобус з м'якими відкидними сидіннями. Якщо рух автобуса було припинено в разі поломки або інший якийсь причини не з вини пасажира, то вартість квитка має бути повернена, крім тієї частини шляху, яку вже проїхали. Що стосується міжнародних рейсів, то тут правила переоформлення та повернення квитків залежать від умов, висунутих кожним конкретним перевізником. Повна вартість квитка має бути повернена, включаючи комісійний збір, бронювання та багаж, якщо поїздка не відбулася з вини транспортної організації.