Як заварювати в термосі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Термос - пристрій для зберігання гарячих або холодних харчових продуктів. Він прекрасно підійде для приготування різних трав'яних та ягідних настоїв, а також для заварювання чаїв. Внутрішня колба термоса може бути як металевою, так і скляного. За інших рівних умов, скляна і металева колба однаково тримають температуру, але для заварювання трав і чаїв варто все-таки віддати перевагу скляній колбі, оскільки металева колба в будь-якому випадку корродіруєт, і на її стінках з'являються плями.
Інструкція
1
Для заварювання краще не використовувати воду з-під крана, оскільки домішки хлору, що містяться в ній, можуть зіпсувати смак напою. Для цього краще скористатися купленої в магазині питною водою. Воду слід закип'ятити і вимкнути при перших ознаках закипання. Температура води для заварювання в термосі повинна бути 90-95оС.
2
Перш ніж заварювати в термосі чай або трави, промийте і обполосніть його крутим окропом. Насипте в нього чай або траву згідно рецепту і залийте кип'яченою водою. Кришку відразу закривати щільно не треба, хвилин 5-10 настій повинен «подихати» і тільки потім його можна закрити.
3
Час заварювання і настоювання залежить від того, які трави, ягоди або чай ви заварюєте. Регулюйте час приготування напоїв залежно від рекомендацій щодо заварювання і настоювання для кожного конкретного складу.
Корисна порада
Термос ідеальний для заварювання шипшини, він дозволяє цим ягодам максимально віддати в настій всі свої самі корисні властивості. Заварювати шипшина краще на ніч і починати пити з ранку, оскільки настій шипшини - це сильнодіючий мочегонное.Еслі ви хочете випити приготований в термосі напій з медом, то краще не заварювати мед одночасно з травою або чаєм, оскільки високі температури повністю руйнують ті цінні речовини, які містяться в меду. Лимон теж краще додати в напій вже після того, як він заварилася. А ось цукор або варення можна додати відразу.
Термос, це навіть не посуд, а справжній прилад, який дозволяє довго зберігати початкову температуру налитої в нього рідини або харчових продуктів. Як завжди, коли існує великий вибір, зробити його з безлічі пропонованих варіантів досить скрутно.
Інструкція
1
Визначте, для яких цілей вам потрібен термос. Якщо ви п'єте трав'яні чаї, відвари і настої, то такий термос вам можна просто поставити в кухні як прикрасу і функціональне обладнання. В цьому випадку вам можна вибрати термос з цікавим дизайнерським рішенням і скляною колбою, яка тримає тепло довше, ніж металева. Зручним для такої мети буде термос великого обсягу з краном і дозатором, щоб наливати з нього рідина не піднімаючи термос. При покупці перевірте, щоб пробка закривалася щільно.
2
У всіх інших випадках, коли термос не використовуватиметься в стаціонарному варіанті, краще придбати металевий, коли і корпус, і колба зроблені з металу. Такий термос можна взяти з собою в машину, покласти в рюкзак або дорожню сумку, не турбуючись, що він розіб'ється або поламається.
3
Для чаю, кави та інших напоїв виберіть термос з вузьким горлом і вузькою витягнутою формою, яка дозволяє йому не займати багато місця в рюкзаку. Для того, щоб зберегти гарячої тверду їжу, придбайте спеціальний, харчової термос, в якому передбачено кілька відділень для різних страв. Краще, якщо він буде мати гвинтову пробку зі спеціальним клапаном для випуску пари. Залежно від матеріалу корпусу - пластмаси або металу, Збереження температури продуктів у нього буде різним. Врахуйте це при виборі. В якості супового виберіть термос з широким горлом і колбою з нержавіючої сталі.
4
Щоб вибрати хороший термос, особливу увагу приділіть пробці. Від того, наскільки вона щільно закриває колбу, багато в чому залежить термоізоляційні властивості термоса. Для харчових і супових термосів використовуються монолітні пробки, їх мінусом є те, що для того, щоб дістати вміст, пробку необхідно повністю витягти, а це - втрати тепла. Але для їжі іншого варіанту не передбачено. Для термосів, в яких зберігаються рідини, краще вибрати пробку з клапаном, але щільність його закриття треба буде постійно контролювати. При покупці тільки врахуйте, що такі термоси не надто зручні для літніх людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=khHBOXZyzLY
Зверніть увагу
Сьогодні термос є практично в кожному будинку, використовується він, як правило, для того, щоб гаряче залишалося гарячим якомога довше. Разом з тим термос чудово зберігає холодні продукти та напої холодними, але цим його властивістю мало хто користується. У кожному разі, питання про те, як вибрати хороший термос, актуальне для багатьох. Основні критерії гарного термоса такі: він повинен довго «тримати» температуру і не повинен протікати.
Корисна порада
Взагалі варто брати ті термоси, яка випускає фірма, що спеціалізується на таких речах. В такому випадку можна сподіватися на кращу якість. Є ще один спосіб перевірити термос. Тільки от скористатися ним ви зможете тільки вдома - в магазині таке не дозволять. Потрібно просто налити в ємність окріп і відчути, наскільки нагрівається зовнішній корпус. Якщо сильно - термос поганої якості. Ваш чай швидко охолоне. Вибираючи термос, добре придивіться.